Паркінг під порогом Мунварти

Паркінг під порогом Мунварти


Доки інспектори Департаменту муніципальної варти Луцької міськради штрафують водіїв за неправильне паркування, буквально перед входом в офіс установи по вул. Богдана Хмельницького стоять приватні автівки.


Значні снігопади значно погіршили транспортне сполучення в м. Луцьку. І через небувало велику кількість снігових кучугур, і через недостатнє очищення доріг і тротуарів. Саме тому співробітники Департаменту муніципальної варти Луцької міськради активно перевиконують план і накладають штрафи на власників автотранспортних засолів, які припарковані в заборонених місцях чи перешкоджають руху інших автомобілів чи пішоходів.

Утім, активність цих працівників бюджетної сфери активно поширюється на всю територію міста, тоді як буквально біля парадних дверей закладу практично постійно стоять автомобілі без штрафних папірців на лобовому склі.

Слід нагадати, що цей департамент, який очолює Юлія Сиротинська, відомий у м. Луцьку та за його межами і екстраординарним святкуванням Нового, 2020 р. на корпоративі в костюмах древніх римлян та інших екзотичних персонажів, і сутичками з підприємцями під час демонтажів кіосків на лівій частині «Старого базару», і навіть поїздками на службовому автотранспорті для відпочинку на озері Світязь.

Наш кор.

На фото Романа УСТИМЧУКА: припаркований автомобіля біля офісу Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (542) - 87.8%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%