Волинські медики, які вакцинуватимуть від COVID-19, проходять спеціальні навчання

Волинські медики, які вакцинуватимуть від COVID-19, проходять  спеціальні навчання

Для медиків, які працюватимуть у кампанії з імунізації, проводяться відповідні тренінги. Їх організовують МОЗ України, НСЗУ, ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України», ДП «Державний експертний центр МОЗ України», ВООЗ, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, USAID та інші національні й міжнародні партнери. Адже для організації постачання і розподілу вакцини від COVID-19 та організації роботи з вакцинації потрібні кваліфіковані, добре підготовлені медичні працівники. 

Про це повідомляють у Волинській ОДА.

Починаючи з 15 лютого цього року, медичні мобільні бригади проходять практичні навчання з імунізації від COVID-19 вакцинами від Pfizer/BioNTech та AstraZeneca (Covishield). Враховуючи, що ці вакцини вимагають різних умов зберігання та логістики, одна частина мобільних бригад з кожної області вивчила спосіб використання, введення й особливості роботи з вакциною Pfizer/BioNTech, інша – з AstraZeneca (Covishield). Це дозволить оперативно запустити процес імунізації від COVID-19 по всій Україні, щойно доставлять вакцину.

Одна з 6 мобільних бригад Волині, визначених для проведення вакцинації, вже пройшла навчання щодо роботи з вакциною AstraZeneca (Covishield). Найближчим часом ще одна бригада візьме участь у тренінгах в рамках кампанії з імунізації вакциною Pfizer/BioNTech.

Нагадаємо, що згідно реалізації етапів Дорожньої карти, наразі в області створено 6 мобільних бригад на базі медичних закладів Луцька, Ковеля та Нововолинська. У складі мобільних бригад будуть працювати лікар резерву, дві медичні сестри, медична сестра резерву та водій.

Слід зазначити, що вакцинація «першої хвилі» здійснюватиметься мобільними бригадами, які виїжджатимуть до робочих колективів медиків. В області 2 мобільні бригади визначені для реалізації 1 етапу Дорожньої карти. 

Під час «першої хвилі» вакцинації використовуватимуть вакцини виробництва AstraZeneca (прямі закупівлі) та Pfizer/BioNTech (отримана через глобальну ініціативу COVAX).  

Анна АРТЮХ.
Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%