«ПРАВДА ЖІНОЧОГО СЕРЦЯ»

«ПРАВДА ЖІНОЧОГО СЕРЦЯ»

Пригріло сонечко, почав танути сніг – а це значить, що впевненою ходою йде до нас чарівниця Весна зі своїм раннім «кавалером» – Березнем. У такі дні хочеться співати, радіти відродженню природи. І який би політичний зміст не вкладали б у 8-ме Березня, які б полемічні списи не ламалися об цю дату, той факт, що відзначається вона саме навесні, вельми символічний.

І саме як Свято Весни, Краси і Любові пропонують зустріти цей день солісти та творчі колективи Волинської обласної філармонії – Академічний камерний оркестр «Кантабіле» (художній керівник – народний артист України, лауреат Міжнародної премії Фонду Міхаеля Стріхаржа «Жезл Йоганна Себастьяна Баха» Товій Рівець), народний артист України Василь Чепелюк, чоловічий вокальний квартет «Акорд» у складі заслужених артистів України Андрія Зарицького, Олега Гонтаря, Віктора Мрочка та Миколи Палія, заслужена артистка України Галина Овсійчук, лауреатка всеукраїнських і міжнародних конкурсів Анастасія Янцур, лауреатка міжнародних конкурсів Анна Маковецька, солістка Волинської обласної філармонії Соломія Денисюк. Ведуча – лауреатка премії імені Агатангела Кримського Оксана Єфіменко.

Концерт «Правда жіночого серця» (з використанням LED-екрана) відбудеться 8 березня в Палаці культури міста Луцька. Початок о 18.00.

Квитки продаються в касі філармонії на Театральному майдані.

УВАГА!!! У ЗВ’ЯЗКУ З НЕОБХІДНІСТЮ ДОТРИМАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ДИСТАНЦІЮВАННЯ, КІЛЬКІСТЬ КВИТКІВ ДЛЯ ПРОДАЖУ – ОБМЕЖЕНА. Вхід – із ОБОВ’ЯЗКОВИМ дотриманням МАСКОВОГО РЕЖИМУ!

Телефони для довідок – 24-02-41, (095) 206-75-88, (097)757-32-31, (066) 174-80-20.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%