Контрабанда на 17 мільйонів

Контрабанда на 17 мільйонів

На митному посту «Доманово» при огляді вантажного автомобіля виявили невідповідність задекларованого товару на суму понад 17 мільйонів гривень.

Про це інформує Волинська митниця Держмитслужби України.

В зону митного контролю митному посту «Доманове» Волинської митниці Держмитслужби заїхав вантажний транспортний засіб під керуванням громадянина Республіки Білорусь.

Відповідно до поданих до митного контролю товаросупровідних документів в автомобілі переміщується товар «Частини станцій базових систем стільникового зв'язку» з компанії КНДР в адресу Українського товариства загальною вартістю 395704,64 доларів США.

Проведеними заходами встановлено, що згідно електронної системи обміну попередньої інформації про товари і транспортні засоби між митними органами України та Республіки Білорусь «PRINEX», вартість даного товару становить 634782, 14 доларів США.

Таким чином керівник товариства отримувача намагався незаконно, з приховуванням від митного контролю, ввезти товар на суму понад 17 мільйонів гривень на митну територію України.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Працівниками Волинської митниці Держмитслужби складено протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вилучено до рішення суду.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото митників.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (66) - 86.8%
Пізно (3) - 3.9%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.3%