Луцька міська рада проводить інвентаризацію земель приєднаних громад

Луцька міська рада проводить інвентаризацію земель приєднаних громад

На початку пленарного засідання 7-ї сесії міської ради, міський голова Ігор Поліщук повідомив, що дав доручення управлінню земельних ресурсів провести інвентаризацію земель приєднаних громад.

За його словами, це необхідно, аби розуміти реальний стан речей, які земельні ділянки є вільними та яке їх цільове призначення, аби надалі планувати роботу міської ради. Проте, вже на початку роботи було виявилено цікаві факти.

«9 жовтня 2020 року проведено аукціон з продажу земельної ділянки у селі Боголюби Заборолівської ОТГ. Її площа 8 гектарів. Ця земельна ділянка знаходиться, фактично, у так-званому “царському селі”. Все б нічого, але дивує інше. Стартова ціна була 5 мільйонів 60 тисяч гривень, а продали її за 5 мільйонів 263 тисячі гривень. Тобто, ціна зросла за час аукціону на 3%. було зроблено лише один крок під час його проведення. Переможцем аукціону став депутат Заборолівської об’єднаної територіальної громади. От такий дивний збіг обставин.

Ми готуємося до оскарження результатів аукціону, щоб повернути цю земельну ділянку у громаду, виплатити кошти покупцю і провести нові торги. Коли Луцька міська рада проводить аукціони з продажу комунального майна чи земельних ділянок, то вартість об’єктів, у порівнянні зі стартовою ціною, зростає у десятки разів. А тут було лише на 3 % і це ненормально», - наголосив він.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото з сайта Луцькради.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%