У селищі Головне запрацювала новозбудована амбулаторія

У селищі Головне запрацювала новозбудована амбулаторія

У селищі Головне Любомльського району розпочала роботу новозбудована амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Оглянути медзаклад та привітати трудовий колектив із початком роботи від імені голови ОДА у Головне 23 лютого 2021 року завітав заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко.

Про це повідомляють у Волинській ОДА.

Споруджували об’єкт з нуля за кошти субвенції з державного бюджету, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Зокрема, на будівельні роботи спрямували майже 6,2 млн грн, з яких 200 тис. грн – з місцевого бюджету.

«Вітаю вас із початком роботи у сучасній та комфортній будівлі. Дякую усім, хто причетний до будівництва амбулаторії. Нехай гарно служить місцевій громаді, але, все-таки, бажаю усім міцного здоров’я, і щоби зверталися сюди місцеві жителі лише за профілактичною допомогою», - зазначив Олександр Троханенко

Нині тут все уже повністю облаштоване, очікують лише поставку телемедичного обладнання. Обслуговуватиме заклад, у якому працює 3 сімейних лікаря, понад 6 тис. населення.  Функцінуватиме там пункт щеплень, фізіотерапевтичний та процедурний кабінети, кабінети сімейного лікаря. Має амбулаторія і власний автомобіль.

Анна АРТЮХ.
Фото із фейсбук-сторінки Волинської ОДА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%