Луцькі школярі долучилися до акції "Гостинці для звірів"

Луцькі школярі долучилися до акції

16 школярів з луцької школи № 23 долучилися до акції "Гостинці для звірів" у Звірівському лісомисливському господарстві.

Напередодні дітям дали завдання підготувати розповіді про лісових звірів і взяти з собою гостинці для тварин, розповіла Суспільному керівниця туристично-краєзнавчого гуртка Руслана Мельник.

Школярі принесли із собою хліб та грінки, овочі та горіхи, а також сіль для оленів.

Усього на території господарства є 20 годівниць, які наповнюють сухою травою, овочами та сіллю, розповідає старший єгер Звірівського лісомисливського господарства Мирослав Захарусь. Нині, зі слів єгеря, тут живуть і потребують підгодівлі 19 зубрів, більше 300 оленів, ще більше кабанів та інших тварин.

Після прогулянки до годівниць, діти поділились знаннями про лісових мешканців. Керівниця туристично-краєзнавчого гуртка Руслана Мельник говорить: сюди із дітьми приїжджає вже 10 рік поспіль.

Для підгодівлі звірів лісники використовують зернові культури та зерновідходи, кукурудзу, силос тощо. Мирослав Захарусь зазначає: у лісі ставлять фотопастки для знімкування кабанів, зубрів та оленів.

Після екскурсії лісом і пізнавальної акції дітей запросили на гарячий куліш, який для малечі лісники зварили на багатті.

Анна АРТЮХ.
Фото із сайту Суспільне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%