Громада та виш об'єдналися

Громада та виш об'єдналися

Боратинська ОТГ та Луцький національний технічний університет уклали договір про співпрацю. Підписання угоди відбулося за участю сільського голови Сергія Яручика та ректора Ірини Вахович та представників вузу. Про це йдеться на сайті громади.

Документ передбачає взаємодію і співробітництво з метою запровадження партнерських стосунків в освітній, науковій та проектній діяльності. Громада та виш ставлять за мету: обмін досвідом у реалізації різноманітних проектів і програм; проведення спільних науково-практичних заходів – семінарів, тренінгів, круглих столів, наукових форумів тощо; організацію стажування для студентів; реалізацію спільних проектів місцевого розвитку.

«Сьогодні вища освіта дає цілісну базу для формування кваліфікованих спеціалістів, однак студентам не вистачає практичного досвіду. Переконані, що стажування та навчання на кейсах нашої громади допоможе майбутнім фахівцям отримати необхідний набір практичних навичок для подальшого професійного розвитку, – запевняє Сергій Яручик. – Така співпраця є вигідною для громади і для вузу, адже з одного боку дасть можливість підвищити якість підготовки молодих фахівців, а з іншого – ефективніше вирішувати завдання, які стоять перед органами місцевого самоврядування. Приємно, що підписання меморандуму не звичайна формальність – спільно із Луцьким національним технічним університетом ми вже реалізували кілька проектів і продовжуємо активно працювати у цьому напрямку».

Наш кор.

Фото з  сайту Боратинської ОТГ.    

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%