657 магістрів ЛНТУ отримали довгоочікувані дипломи

657 магістрів ЛНТУ отримали довгоочікувані дипломи

657 магістрів ЛНТУ отримали довгоочікувані дипломи

27 лютого, у приміщенні Волинського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка відбулася урочиста академія з вручення документів про здобуття освітнього-кваліфікаційного рівня «магістр» випускникам Луцького національного технічного університету.

Привітати дипломованих фахівців прийшло чимало гостей: митрополит Луцький і Волинський Михаїл, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, заступник голови облдержадміністрації Ігор Чуліпа, заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк, батьки, рідні та друзі.

Традиційно перші слова привітання та настанов прозвучали від ректора ЛНТУ Ірини Вахович.

«Дорогі наші випускники, сьогодні ви змінюєте свій статус. Це історичний для вас день. І я щиро вас з цим вітаю. Традиційно в такий день ми бажаємо вам, як і всі вузи України бажають своїм випускникам, розвитку і процвітання. Кожна людина є інвестором, вона інвестує свої ресурсі, свій час, свій потенціал. Наш науково-педагогічний колектив протягом вашого навчання в університеті інвестував у вас. Далі ви стаєте на шлях самостійного життя, і я відкрию секрет – ми вас не всього навчили. І не через те, що ми лінувалися чи лінувалися ви, а через те, що знання – це безмежна категорія і її можна охопити тільки тоді, коли навчатися протягом усього життя. Я хочу, щоб ви це усвідомили і повірте, сьогодні світ не потребує пересічних людей, не потребує формального підходу, сьогодні, як ніколи, світ і наша Україна потребує якості. Через те я закликаю вас кожен день одну годину додатково витрачати на саморозвиток. Оскільки ми є інвесторами, не важливо скільки у нас в кишенях є коштів, важливо, якою буде історія нашого життя. А цю історію формують такі основи як віра і вміння. І лише поєднання віри і вміння дають впевненість в житті. Тож успіхів вам, сили, натхнення і здоров’я», – зазначила очільниця вишу.

До привітань приєднався і митрополит Михаїл, який побажав випускникам божого благословення та жартома замітив, що чекає їх на вінчання у соборі, а для першого випускника, у якого народиться дитина, хрестини будуть безкоштовними.

У свою чергу, Григорій Недопад поділився своїм досвідом:

«Для того, щоб продовжити молодість, ти йдеш і вчишся далі. Тому що спілкування з викладачами, спілкування з колегами, вони завжди дають натхнення для саморозвитку. Моя бабця казала: «Вчися внуку, бо знання за плечима не носити». Я думаю, що двері Луцького національного технічного університету завжди будуть відкриті для вас знову. Тому що є ще куди рости».

Ігор Чуліпа подякував батькам за те, що вони обрали місцем навчання своїх дітей Україну, а випускникам за те, що вони осилили навчання.

«Життя попереду на вас чекає важке. В Україні зараз дуже непроста ситуація, буде дуже тяжко, але ви – наша надія. Ви – люди, на яких ми покладаємо надію, тому що ви народилися вже в незалежній Україні. Для вас Москва, якби там не було, це столиця абсолютно чужої держави, яка веде зараз війну з нами. Тому вам піднімати зараз нашу державу. Тож успіхів вам, натхнення, наснаги, злетів у професійному житті, кар’єрного росту і всього вам найкращого», – зазначив заступник голови ОДА.

Ірина Чебелюк також привітала магістрів з довгожданим святом та побажали їм відкриття нових просторів та підкорення нових вершин.

Святкову атмосферу для винуватців та гостей заходу створювали ансамбль бального та художнього танцю «Троянда» й заслужений артист естрадного мистецтва України Сергій Скулинець.

Ольга КОНОНЧУК.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (475) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%