«Говерла» підкорилась вдруге

«Говерла» підкорилась вдруге

Підопічні Володимира Журжія двічі переграли команду з Прикарпаття.

Підопічні Володимира Журжія вдруге переграли команду з Прикарпаття.  Про хід поєдинку розповіла пресслужба  «Старого Луцька».  

Лучани потужно розпочали поєдинок Тютюнник, Унгурян та Бондарук за півтори хвилини забезпечили своїй команді перевагу у 7 очок. Гості відреагували тайм-аутом. Перевага волинян перевалила за 10 очок і здавалося, що  «Говерла» перебуває у дуже скрутному становищі. Тим не менш, досвідчений Кошовець повів одноклубників за собою. Відставання скорочувалося, чверть закінчилася за рахунку 26:22.

Друга чверть у виконанні «Старого Луцька» стала результативною. Команда господарів здобула понад 30 очок. Левова частина з них – дальні влучання. «Говерла» спробувала відповідати швидкими атаками та проходами під кільце, однак це не завжди давало успіх. Зауважимо, що традиційно багато влучав Унгурян. Більшість його очок – вдалі «трьохи». На велику перерву команди пішли за рахунку 59:42.

В третій чверті команди обмінювалися результативними атаками. Вдало десятихвилинка розпочалася для Тютюнника. Денис зібрав декілька важливих підбирань та результативно завершував атаки. В гостей ініціативу на себе брали Аврахов, Лесик та брати Тимофійчуки. Зрештою, волиняни не дозволили супернику наблизитися у рахунку 78:60.

В останній десятихвилинці домінували господарі. Відзначимо, вдалі дії Крамара, Бондарука та Швагринського. Коли в перемозі «Старого Луцька» не було сумнівів – наставники суперників випустили на майданчик гравців, які отримували в цих поєдинках менше ігрового часу.  Фінальна сирена зафіксувала перемогу волинян 100:73. У складі лучан 25 очок здобув Унгурян.

 Наш кор.
Фото пресслужби  «Старого Луцька».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (477) - 88.5%
Пізно (16) - 3%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%