У Боратинській ОТГ відзначили річницю з дня народження Лесі Українки

У Боратинській ОТГ відзначили річницю з дня народження Лесі Українки

З нагоди 150-тої річниці з дня народження Лесі Українки у закладах освіти Боратинської громади відбувся ряд тематичних заходів. Упродовж тижня у школах проходили книжкові виставки, експозиції, що висвітлюють життя і творчість Лесі Українки, літературно-музичні дійства та вечори поезії.

Про це повідомляють на сайті Боратинської ОТГ.

До відзначення ювілею долучилися учні Промінської школи. Школярі декламували вірші, зокрема влаштували виразне читання «Казки про Оха-чародія», а також переглянули фільм про життя і творчість поетеси.

До поетичного марафону із читання віршів Лесі Українки долучилися учні Ратнівського ліцею. Школярі відзняли відео, де вони декламують твори поетеси.

Уже традиційно у Рованцівській школі відбувся конкурс читців поезії Лесі Українки. Юні декламатори змагалися у мистецтві читання віршів геніальної поетеси.

У Баївській школі день народження Лесі Українки відзначили різнопланово: відвідали театр задля перегляду драми-феєрії «Лісова пісня», декламували поезії, організували усний журнал «Аби не ранила так смерть моя нікого, як ранило мене моє життя» за творчістю письменниці.

Конкурси читців та ілюстраторів відбулися у Мстишинській школі. Також учні пригадували основні моменти з життя Лесі Українки і долучилися до створення «Плакату співпраці».

З метою вшанування славетної землячки боратинські школярі організували низку тематичних заходів – літературні свята, конкурси, вікторини, фотоквести, віртуальні подорожі стежками Лесі. Окрім цього, учні відвідали театральну виставу «Лісова пісня» та виставку у Краєзнавчому музеї, присвячену творчості Лесі Українки.

Анна АРТЮХ.
Фото із сайту Боратинської ОТГ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (542) - 87.8%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%