У Луцьку планують придбати нову техніку для очистки снігу на тротуарах

У Луцьку планують придбати нову техніку для очистки снігу на тротуарах

Сьогодні під час розширеної наради міського голови з поточних питань життєдіяльності міста Ігор Поліщук звернув увагу на ситуацію з очисткою вулиць міста від снігу.

Він наголосив, що у лютому випала значна кількість снігу. Такої кількості опадів не було давно. Комунальні служби працювали цілодобово і змогли подолати наслідки негоди. Однак, у наступні зими необхідно звернути більше уваги на питання розчистки тротуарів, доріжок, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту. За його словами, необхідно докупити техніку для цих цілей, адже наявної не вистачає. Також треба напрацювати механізми прибирання від снігу вузьких тротуарів, де техніка не може нормально це зробити.

Звернув увагу міський голова Ігор Поліщук й на те, що необхідно, аби тротуари, доріжки прибирали не ЖКП чи обслуговуючі компанії, а підприємство «Луцькспецкомунтранс». Має бути єдиний відповідальний, з кого можна потім вимагати результат. Нині ж, як показала ця зима, ЖКП не встигали прибрати вчасно сніг на тротуарах.

Позитивно відзначив Ігор Поліщук роботу директора департаменту ЖКГ Миколи Осіюка та в.о. директора ЛСКП «Луцькспецкомунтранс» Володимира Марценюка з очистки вулиць міста від снігу. Виконано значний об’єм робіт. На допомогу комунальній техніці було залучено й багато одиниць транспорту від приватних структур.

За допомогу у очистці вулиць від снігу та його вивезенні, Ігор Поліщук подякував представникам бізнесу, які надали техніку безкоштовно, - Євгену Дудці, Ігорю Чорнусі, Андрію Разумовському, Олександру Шубку.

Зараз необхідно попрацювати над очисткою мережі зливової каналізації, адже сніг швидко тане, тож треба уникнути підтоплення територій через засмічені мережі. Особливу увагу, за словами міського голови, треба звернути на проблемні ділянки, зокрема, на зливові каналізації біля ТЦ “Гостинець” та вулицю Карпенка-Карого поблизу перехрестя з вулицею Дубнівською.

Акцентував міський голова й на прибиранні узбіч та тротуарів від піщано-соляної та піщано-щебеневої сумішей, якими під час ожеледиці та снігопадів посипали чимало. Їх необхідно прибрати оперативно, аби все було чисто. “Не повинно бути так, що їде прибиральна машина, а за нею стоїть стовп пилу і нічого не прибрано. За таку роботу з міського бюджету не буде заплачено ні копійки. Має бути прибрано згідно технологічного процесу. Результатом має бути чисте узбіччя та тротуари”, - наголосив він.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото ілюстративне.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (266) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.6%