Із зони проведення ООС повернувся співробітник податкової міліції Волині

Із зони проведення ООС повернувся співробітник податкової міліції Волині

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни, на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Не залишилися осторонь і працівники податкової міліції Волині. На даний час у складі добровольців спецпідрозділу податкової міліції ДФС «Фантом» четверо працівників спільно з співробітниками інших правоохоронних органів, здійснюють контроль за переміщенням осіб, протидіють незаконному перевезенню товарів через лінію розмежування між Україною та тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях, а також протидіють тероризму, захищаючи суверенітет України.

По це йдеться на фейсбук-сторінці ДФС у Волинській області.

Нещодавно відбулася чергова ротація співробітників, які проходили службу у складі Операції Об’єднаних сил. Відтак на Волинь з зони проведення ООС повернувся співробітник, який ніс службу у складі спеціального підрозділу ДФС «Фантом». З нагоди успішного завершення виконання завдань із захисту економічних інтересів держави колегу вітали т. в. о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Дума та весь особовий склад підрозділів податкової міліції Волині.

«Внесок співробітників податкової міліції області у справу захисту економічних інтересів держави вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей - вагомий і важливий. Майже всі представники нашого колективу успішно пройшли службу у бойовій обстановці на контрольних пунктах в’їзду-виїзду та по всій лінії розмежування на Сході країни. 

Завдання з протидії нелегальним потокам товарів, вантажів та транспортних засобів волиняни – представники спецпідрозділу ДФС завжди виконували на високому професійному рівні», - наголосив т. в. о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Дума.

Анна АРТЮХ.
Фото із фейсбук-сторінки ДФС у Волинській області.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (265) - 86%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.6%