Промінчани – переможці екстремальних туристичних змагань

Промінчани – переможці екстремальних туристичних змагань

Вчитель Промінської школи Володимир Казаков та студент ВНУ Максим Патута стали переможцями екстремальних туристичних змагань «Доброволець 2021» у II категорії складності. Спортсмени подолали дистанцію протяжністю більше 70 км за 11 год 18 хв і зібрали найбільшу кількість КП.

Про це йдеться на сайті Боратинської ОТГ.

Нагадаємо, що туристичні змагання «Доброволець» присвячені пам’яті бійців 35 сотні Самооборони Майдану «Волинська Січ», які склали голови в боротьбі з антиукраїнським режимом. Саме в їхню честь учасники змагань гартували дух і тіло.

Цьогорічний змаг частково проходив на теренах, де часто відбуваються тренування зі спортивного орієнтування. Маршрут змагань пролягав крізь села, ліси, поля Волині та Рівненщини. Учасники стартували та фінішували у селі Гаразджа.

Справжнього екстриму додала погода, але нашим спортсменам вдалося перебороти втому, мокрий сніг, болото і вибороти омріяний кубок. Конкуренція за перемогу була досить високою, адже за першість змагалися 50 команд з різних куточків України. Слід відзначити, що це вже не перша перемога промінчан, минулого року на цих же змагання вони вибороли 2 місце.

Анна АРТЮХ.
Фото із сайту Боратинської ОТГ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (266) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.6%