Волинь приймає важкоатлетів з усієї України

Волинь приймає важкоатлетів з усієї України

Цими днями в Луцьку відбувається спортивне свято всеукраїнського масштабу – Кубок України з важкої атлетики.

Про це інформує голова Волинської обласної ради Григорій Недопад на особистій сторінці у Фейсбук.

«Заходи такого рівня – спортивна візитівка нашої області та обласного центру, які прославляють Волинь та сприяють розвитку здорового і активного способу життя. Упродовж кількох минулих років наша команда реалізувала численні проекти для розвитку спорту на Волині, серед яких і ремонт спортивного клубу «Колос», де нині відбуваються змагання настільки високого рівня», - йдеться у дописі.

Учора, 3 березня,  відбулося нагородження чемпіонів з важкої атлетики серед дівчат. На церемонії вручення відзнак були присутні голова Волинської  облради Григорій Недопад, Луцький міський голова Ігор Поліщук, , президент Федерації важкої атлетики Волині Олександр Лазорко та представники Волинської облдержадміністрації.

«Щира подяка усім, хто долучився до організації цього спортивного свята, зокрема головному судді змагань, заслуженому тренеру України, заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України Миколі Авраменку, організатору змагань, заслуженому працівнику фізичної культури та спорту Андрію Авраменку, гостям із багатьох областей України і всім учасникам турніру.

Спортивне свято дійсно вдалося. Попри складний рік і скасування численних спортивних заходів у зв’язку з карантином, ми маємо робити все можливе, аби створювати комфортні умови для розвитку спортсменів, для фізичного загартування молоді та пропаганди здорового і спортивного способу життя», - наголосив Григорій Недопад.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото з особистої сторінки Григорія Недопада.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%