Для польових занять

Для польових занять

Для забезпечення якісного проведення польових занять із тактичної медицини за програмою підготовки резервістів Луцький батальйон територіальної оборони отримав чергове сприяння в повсякденній життєдіяльності.


Під час спілкування депутата облради, заступника директора Приватного підприємства «Шлях»  Івана Мирки з заступником командира 53 Окремого батальйону територіальної оборони з морально-психологічного забезпечення, старшим лейтенантом резерву Володимиром Данилюком з'ясувалося, що на складах підприємства є медичні ноші, які не використовуються за призначенням. У той же час саме стаціонарні військові медичні ноші є вкрай необхідними  для виконання тренувань особового складу тербату з евакуації поранених.

Відтак, Іван Мирка проявив добру волю та подарував для луцьких резервістів вище згадані медичні ноші. Їх отримав комбат, підполковник Олександр Адамович, зазначивши, що це спорядження надалі буде ефективно використовуватися під час польових занять із тактичної медицини за програмою підготовки резервістів.

Вл. інф.

На фото Романа УСТИМЧУКА: Олександр Адамович щойно отримав стаціонарні військові медичні ноші; майстер-клас із тактичної медицини; застосування підручних засобів під час польових занять.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%