У Рожищі працюватиме пересувна група сервісного центру МВС

У Рожищі працюватиме пересувна група сервісного центру МВС

Регіональний сервісний центр МВС України у Волинській області складає графік роботи пересувної групи у віддалених районах області, де немає стаціонарних центрів.

Про це йдеться на сайті Рожищенської міськради.

Серед надання найпопулярніших послуг Центру: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей та ін.

У кожному мобільному центрі працюють два адміністратори та спеціаліст, який проводить експертизу транспортних засобів. Стандарти сервісу такі ж як і у стаціонарних центрах. Наприклад, час на обмін посвідчення водія не перевищує 20-30 хвилин. Документ друкують на місці на спеціальному принтері з усіма ступенями захисту та за допомогою новітніх технічних засобів, якими обладнаний мобільний сервісний центр МВС.

Щоб потрапити на прийом, потрібно звернутися до відділу ЦНАП Рожищенської міської ради, подати заявку на послугу і слідкувати за графіком виїздів на сайті сервісних центрів МВС. Тепер не потрібно їхати за кілька десятків кілометрів до найближчого центру, адже державний сервіс сам приїде до вас.

Подати заявку ви можете у відділі ЦНАП за адресою: м. Рожище, вул. Грушевського, 12, або за тел.: 0508085948, 0971706358.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото Регіонального центру МВС.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%