За яких умов в Україні можуть оголосити локдаун

За яких умов в Україні можуть оголосити локдаун

В Україні почалася третя хвиля пандемії коронавірусу. Уряд розглядає можливість повернення до всеукраїнського лоукдану, якщо не вдасться стримувати кількість хворих обмеженнями адаптивного карантину.

Про це Денис Шмигаль заявив під час брифінгу до року діяльності Кабміну, пише ТСН.

"Є приводи для занепокоєння": у Держспоживслужбі пояснили, чому в Києві збільшується кількість хворих на коронавірус

"На жаль, треба констатувати, що в Україні розпочалася третя хвиля захворюваності на коронавірус. Неможливо приховати чи інтерпретувати по-іншому, треба бути свідомими - розпочалася третя хвиля пандемії коронавірусу в Україні", - заявив голова уряду.

Денис Шмигаль пояснив, що уряд нині для стримування поширення коронавірусу запровадив адаптивний карантин, котрий передбачає поділ регіони на зони. З його слів, якщо більшість областей України будуть в "червоній" зоні, найймовірніше, доведеться повертатися до жорсткого карантину, тобто локдауну.

"Ви бачите такий червоний рівень та жорсткий карантин запроваджений в Івано-Франківській області, Чернівецькій, Житомирській, Вінницька область на підході, Закарпатська, Тернопільська області... Звичайно, якщо більша частина областей будуть в червоних зонах, наймовірніше, доведеться повертатися до тієї моделі локдауну, який Україна вже проходила", - сказав він.

Нагадаємо, в Україні наразі вакцинуватися від коронавірусу готові 43% громадян. Денис Шмигаль назвав способи, якими планують заохочувати решту до вакцинації.

Як повідомлялося, мутацію коронавірусу, про яку вперше повідомили у Великій Британії і яка вже поширилася низкою країн, врешті офіційно виявили і в Україні. Новий штам зафіксували в Івано-Франківській області.

Анна АРТЮХ.
Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%