У Луцьку відбуваються навчання мобільних бригад з імунізації

У Луцьку відбуваються навчання мобільних бригад з імунізації

Для організації частини навчання в кожній з областей створені тимчасові навчальні центри з вакцинації, що здійснюватимуть підготовку медичних працівників мобільних бригад та пунктів щеплень із залученням тренерів обласного рівня. У Луцьку навчання відбуваються у приміщенні Волинського обласного лабораторного центру МОЗ України. 

Про це інформує Волинський обласний центр громадського здоров'я.

Фахівці-медики, які попередньо пройшли навчання для тренерів щодо вакцинації від  COVID-19 (від Бюро ВООЗ в Україні), 4 - 5 березня навчають членів 4-х мобільних бригад, які в подальшому вакцинуватимуть волинян. По одній мобільній бригаді створено на базі КП «Луцький центр первинної медичної допомоги №1», КНП «Нововолинський центр первинної медико-санітарної допомоги» та дві – на базі Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання. Також 2 мобільні бригади з імунізації пройшли відповідні навчання, організовані Бюро ВООЗ в Україні (м. Київ). 

Теми тренінгів для мобільних бригад і пунктів щеплень включають: огляд етапів вакцинації, транспортування та зберігання вакцин, способи транспортування, введення вакцин, протипокази до вакцинації, діагностику анафілаксії та надання першої допомоги, а також фіксацію та звітність даних про щеплення.

Навчання проводять тренери: 
Ірина Грабовська-Микитюк, лікар-імунолог дитячий, фахівчиня з імунопрофілактики Волинський обласний центр громадського здоров'я;
Мар’яна Дмитрук, сімейна лікарка, членкиня правління ГО «Батьки за вакцинацію»;
Анатолій Каленюк, лікар Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф;
Галина Дмитерчук, медична сестра Луцького центру первинної медичної допомоги.

Як повідомив в. о. начальника управління охорони здоров’я ОДА Роман Рудоквас, на сьогодні першу дозу вакцини AstraZeneca (Covishield) в області отримали 363 особи.  Загалом в область привезли 14 200 доз вакцини проти COVID-19.

Анна АРТЮХ.
Фото із фейсбук-сторінки Волинського обласного центру громадського здоров'я.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%