Чому Суми не сумні?

Чому Суми не сумні?

На Волині побував Сумський міський голова Олександр Лисенко. Представник північного сходу держави вивчав досвід та налагоджував контакти.

Сумський мер приїхав у м. Луцьк вивчити позитивний досвід муніципальної влади м. Луцька та принципи співробітництва з іншими гілками влади. В цьому контексті відбулася зустріч Олександра Лисенка з головою облради Григорієм Недопадом та його заступниками  Юрієм Поліщуком та Григорієм Пустовітом, а також – із Луцьким міським головою Ігорем Поліщуком.
«Луцьк – перше місто, яке я відвідав після 2014 р., коли вперше став головою м. Суми, тому маю до нього особливі почуття. Щоправда, з тих пір місто дуже змінилося, але для мене воно залишається дуже цікавим в історичному плані», –  висловив особисті враження Олександр Лисенко під час зустрічі в облраді.  
Серед робочих питань, які цікавили Сумського міського голову – досвід впровадження електронних квитків у громадському пасажирському транспорті, реалізація програми «Безпечне місто» та заходи з енергоефективності в бюджетній сфері.
Григорій Недопад та Григорій Пустовіт, які працювали в міській раді в минулій каденції, розповіли про переваги запровадження електронних квитків у транспорті.
«Коли ми тільки заявили про введення в місті електронного квитка, то мали чимало опонентів. Але потім все стало на свої місця. Нам вдалося вивести левову частку оборотів з тіні. Стало зрозуміло, скільки маємо пільговиків і скількох студентів перевозимо. Самі ж перевізники побачили і зрозуміли, в яких обсягах їх обманювали водії», – цитує Григорія Недопада відділ інформаційного забезпечення діяльності облради.
«Якби не пандемія коронавірусу, то ми би змогли впровадити цей проєкт до повної реалізації. Ніякої готівки у наших маршрутках не було б…», – додав Григорій Пустовіт.
А Ігор Поліщук під час зустрічі наголосив, що на впровадження цієї системи з міського бюджету коштів не витрачали.
«Якщо є хороший досвід, його варто переймати і втілювати, аби не вчитися на власних помилках», – підсумував Олександр Лисенко.
Сумський міський голова також відвідав ДП «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК «Богдан Моторс». Він добре відгукується про виробництво на цьому підприємстві. Тому, можливо, нові червоно-білі тролейбуси, які складають на луцькому заводі, невдовзі курсуватимуть і вулицями Сум. Адже у червні минулого року було підписано договір на постачання КП «Електроавтотранс» м. Сум  19 одиниць електротранспорту саме з м. Луцька.

Юрій БУТОВЕЦЬ.

На фото Олександра ДУБОВА: під час зустрічі в облраді Григорій Недопад, Олександр Лисенко та Юрій Поліщук.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%