Архів. 10.03.2021 р.

Архів. 10.03.2021 р.


Про що повідомляли місцеві газети. Або були змушені замовчувати...


40 років тому

Діти та XXVI з'їзд

«На  мальовничих берегах Світязя під час шкільних канікул проведено тижневий табір для 200 найактивніших юних краєзнавців. Учасники Всесоюзної експедиції піонерів та школярів «Моя Батьківщина – СССР» прибули на навчально-тренувальний збір, де підсумували результати роботи, присвяченої XXVI з'їзду КПСС, обмінятися досвідом роботи і, звичайно, змістовно відпочити».

(«Молодий ленінець», 1981 р.).


30 років тому

Завезений самодур

«Перший секретар обкому партії Леонід Павленко і справді думав, що його привезли на Волинь насамперед для того, щоб загнуздати обласну газету. Він, наприклад, розпорядився, щоб матеріали з пленумів перед публікацією проходили партійну цензуру… І Л. І. Павленко дивився на редактора газети Полікарпа Шафету, як на самовбивцю. Він усе ще думав, що Перебудова зупиниться на хуторі Михайловському, де проходить східний кордон України з Росією, а наша республіка буде сучасною Вендеєю – єдиною провінцією у Франції, котра не прийняла революції 1789 р.»).

(«Радянська Волинь», 1991 р.).


20 років тому

«Я вам дітей не робив!»

«У редакцію завітала 30-річна сільська жінка з Локачинського р-ну. Якраз у Луцьку на базарі торгувала городиною, та й вирішили пожалітися на долю-злодійку та черствість чиновників журналістам. Говорили про «дитячі гроші», які виплачуються вкрай нерегулярно. У відвідувачки, незважаючи на молодий вік, їх троє. А в декого з односельчанок і по восьмеро! Якось зібралися селянки з духом та й поїхали в «райком», потрапили до заступника голови райдержадміністрації. Почали розказувати, що грошей на дітей не отримують. А він їм відрубав: «Ходите тут, працювати заважаєте… Я вам дітей не робив!». То чи потрібні в державі такі «слуги народу»?».

(«Досвітня зоря», 2001 р.).


10 років тому

П'ємонт  бездоріжжя

«Депутати Волинської облради з ініціативи Ігоря Гузя звернулися до керівництва облдержадміністрації (Михайло Цимбалюк) та облради (Олег Панькевич) сусідньої Львівщини з приводу аварійного стану дорожнього покриття на шляху від Луцька до Львова саме на території Галичини. «От хочеться мені поїхати в так званий «Західноукраїнський П'ємонт», а не можу! – зауважив голова облдержадміністрації Борис Клімчук. – Бо дорогу сусіди довели до жалюгідного стану!».

(«Волинська газета», 2011 р.).

На фото Романа УСТИМЧУКА: на львівському відтинку дороги Н-17 не витримували колеса навіть у вантажівок.

Підготував

Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%