На Волині обговорили діяльність природних парків

На Волині обговорили діяльність природних парків

У Луцьку відбулася робоча нарада із представниками природно-заповідного фонду Волинської області. Зокрема, у головній адмінбудівлі області зустрілися керівники національних природних парків та заповідника Волині із заступником голови облдержадміністрації Олександром Троханенком сьогодні, 11 березня 2021 року. 

Про це повідомляють у Волинській ОДА.

На території Волинської області функціонують три національні природні парки – Шацький, «Прип'ять-Стохід», «Цуманська Пуща» та один природний заповідник – Черемський.

«Ми з вами зібралися, аби обговорити важливі питання по природоохоронних заходах та ознайомитися із основними проблемами з якими ви стикаєтеся. Волинська ОДА готова до співпраці, щоб разом напрацювати шляхи вирішення конкретних проблем», – сказав під час наради Олександр Троханенко.

Зокрема присутні обговорили нинішній стан національних парків і природного заповідника, їхню роботу, проблеми та перспективи розвитку, рекреаційну діяльність та заходи, які передбачають захист природного ресурсу підпорядкованих територій. Також кожен із представників парків прозвітував за їхню діяльність за попередній рік та окреслив своє бачення щодо вирішення того чи іншого питання.

«Я хочу подякувати за таку зустріч, адже вперше на Волині зібрали всіх представників заповідного фонду області, аби обговорити їхні проблеми. Впевнена, що і надалі буде спостерігатися така тенденція», –  зазначила директорка Шацького національного природного парку Марія Христецька.

Своєю чергою заступник голови ОДА запевнив, що виконавча гілка влада готова сприяти та допомагати у вирішенні проблемних питань у межах своєї компетенції.

Анна АРТЮХ.
Фото із фейсбук-сторінки Волинської ОДА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%