60 млн грн інвестицій

60 млн грн інвестицій


КП «Луцькводоканал» модернізує об’єкти водопостачання і водовідведення за кошти NEFCO.


Комунальне підприємство «Луцькводоканал» вийшло на завершальний етап реалізації міжнародного проєкту з реконструкції 4 каналізаційних насосних станцій та 19 станцій підвищення тиску в районах багатоквартирних забудов. Наразі оголошено відкритий міжнародний тендер на вибір підрядника, котрий здійснюватиме роботи по модернізації об’єктів.

Цей проект став можливим за рахунок тісної налагодженої співпраці Луцької міської ради з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (NEFCO), яка уже триває в кількох проєктах у нашому місті.

Підготовка до проведення міжнародних торгів, як зазначили в Відділі інформаційної роботи Луцької міськради, була тривалою і складною, адже йдеться про залучення щонайменше 60 млн грн інвестицій, які будуть спрямовані на реконструкцію найбільших каналізаційно-насосних станцій (КНС) та станцій підвищення тиску. Користь від реалізації проєкту для м. Луцька вкрай висока. Адже наразі деякі КНС працюють на межі своїх потужностей, обладнання критично зношене, деякі насоси вичерпали термін експлуатації та виведені з використання.

Фахівці КП «Луцькводоканал» та Луцької міської ради працювали, аби залучити міжнародні інвестиції, оскільки це єдиний доступний метод, що відкриває можливості для здійснення дороговартісних робіт із реконструкції. Завдяки докладеним зусиллям успішного результату досягнуто – підприємство одним з небагатьох в Україні підтвердило свою фінансову спроможність та надійність, отримавши довіру та фінансову підтримку від NEFCO. Проєкт має і важливе екологічне значення. Його реалізація захистить від ризику потрапляння стічних вод у довкілля в майбутньому. Адже після реконструкції застарілі каналізаційно-насосні станції відповідатимуть міжнародним стандартам якості та надійності.

Наразі триває етап проведення тендерних процедур, і підприємство очікує заявок від учасників тендеру як з України, так і з-за кордону. Орієнтовний термін повного закінчення реалізації проєкту – в межах двох років.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (266) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.6%