На Волині триває вакцинація медиків

На Волині триває вакцинація медиків

Відповідно до Дорожньої карти з проведення вакцинації від COVID-19, триває вакцинальна кампанія серед працівників ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України». Першочергово щеплюють медичних працівників, котрі беруть безпосередню участь у заходах з протидії пандемії коронавірусної хвороби. Серед групи пріоритетної вакцинації – лікарі-епідеміологи, помічники лікарів-епідеміологів, саме ті медики, що мають критичний ризик інфікування.

Про це інформує Волинський ОЛЦ МОЗ України.

Сьогодні, 11 березня, щеплення проти COVID-19 отримали працівники Любомльського міжрайонного відділу. Щеплення проводилось вакциною виробництва AstraZeneca (Covishield). Для повної імунізації потрібні дві дози вакцини. Другу дозу щеплені отримають через 28 днів.

AstraZeneca/Oxford — це векторна вакцина, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведської компанією AstraZeneca. Вакцина, яка виробляється на потужностях Serum Institute (Індія), має локальну (торговельну) назву Covishield, схвалена ВООЗ для екстреного застосування Дозвіл на її використання дали Велика Британія, Європейський Союз та Індія.

З метою надання допомоги щодо організації проведення на регіональному рівні вакцинальної кампанії від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у 2021-2022 роках в Україні, визначено відповідального фахівця за проведення вакцинальної кампанії від  ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» — Єнжиєвська Ірина Миколаївна, завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань.

Імунізація населення безпечною та ефективною вакциною проти коронавірусної хвороби COVID-19 є найважливішим компонентом стратегії Уряду України у подоланні гострої фази пандемії коронавірусної хвороби COVID-19. Загальною метою здійснення масової вакцинації населення є припинення поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні.

Анна АРТЮХ.
Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%