На мера Києва їхав справжній танк!..

На мера Києва їхав справжній танк!..


Київський міський голова Віталій Кличко, а також його заступники та глави столичних районів 14 березня пройшли бойову підготовку у навчальному центрі «Десна» у складі столичного Окремого батальйону територіальної оборони. На Волині участь очільників місцевих громад у подібних маневрам повинні запозичити.


«Керівництво міста відповідальне за безпеку в столиці. І має бути готове до будь-яких подій. Я, заступники голови Київської міськдержадміністрації та голови районів м. Києва в навчальному центрі «Десна» пройшли інструктаж, ознайомилися з тим, як діють окремі військові підрозділи. Також була бойова підготовка, стрільби. Багато з нас служили в армії, але навички треба вдосконалювати», – повідомив про участь у маневрах Віталій Кличко.

За словами мера м. Києва, який обраний на посаду все народно, а на пост голови міськдержадміністрації – призначений Президентом України, такі навчання з організації територіальної оборони на військовому полігоні в Чернігівській обл. будуть регулярними для керівництва столиці.

Щодо батальйонів тероборони, котрі входять до складу 100 Волинської ОБТрО, то в вересні минулого року в Камінь-Каширському та деяких інших північно-східних теритиоріях області були проведені масштабні навчання, в рамках яких військовослужбовці-резервісти виконували низку завдань, у т. ч. і з протидії умовним диверсантам неподалік українсько-білоруського кордону. Виконувалися також стрільби зі штатиної вогнепальної зброї та метання ручних гранат. 

Але от «обкатка» танками (як у випадку з Віталієм Кличком, котрий пропустив броньовану машину над собою в окопі, а потім метнув у неї гранату) не проводилася.

Роман УСТИМЧУК.

На фото з відкритих джерел: Віталій Кличко разом із іншими резервістами на військовому полігоні метнув навчальну гранату в реальний танк.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (234) - 86.7%
Пізно (7) - 2.6%
Яка різниця? (8) - 3%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (11) - 4.1%
Мені байдуже (9) - 3.3%