На Волині посилять роботу у напрямку виявлення незаконного видобутку піску

На Волині посилять роботу у напрямку виявлення незаконного видобутку піску

У вересні 2020 року розпорядженням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка створена міжвідомча робоча група з питань вивчення діяльності кар’єрів з видобутку піску у Волинській області. За час діяльності робочої групи здійснено перевірку усіх учасників ринку, які мають дозвільні документи та працюють у правовому полі.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Волинської ОДА.

Сьогодні, 16 березня 2021 року, за дорученням голови ОДА відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Мовенка, заступників голови ОДА Ігоря Чуліпи та Олександра Троханенка. Участь у засідання також взяв очільник обласної ради Григорій Недопад.

Згідно з інформацією заступника начальника управління економічного розвитку облдержадміністрація Андрія Ткачука, на Волині здійснено перевірку усіх офіційно зареєстрованих підприємств з видобутку піску.

«За період з вересня 2020 року по березень 2021 року здійснено перевірку діяльності усіх офіційних учасників ринку. Під час перевірок правопорушення виявленні лише щодо діяльності родовища Пустомитівське у Горохівському районі, – розповів Андрій Ткачук. – Що стосується інших учасників ринку, то їх діяльність здійснюється відповідно до наявних дозволів та ліцензій, які продовжуються відповідно до чинного законодавства».

Усі матеріали щодо виявлених міжвідомчою комісією порушень роботи підприємств з видобутку піску направляються до СБУ та Нацполіції для розгляду та відповідного реагування.

За словами заступника голови облдержадміністрації Ігоря Чуліпи, потрібно посилити роботу у напрямку виявлення незареєстрованих піщаних кар’єрів, які працюють незаконно, порушуючи законодавство та наражаючи на небезпеку жителів конкретного населеного пункту.

«Якщо порахувати фури, які перевозять пісок та щебінь на території області, виникають сумніви, що усі вони їдуть із законних піщаних  кар’єрів», – зазначив заступник голови ОДА.  

За результатами засідання комісії прийнято рішення посилити та систематизувати роботу органів виконавчої влади, силових структур та профільних відомств у напрямку виявлення незаконних піщаних кар’єрів. Також до роботи будуть залученні керівники органів місцевого самоврядування. 

Анна АРТЮХ.
Фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (210) - 87.1%
Пізно (7) - 2.9%
Яка різниця? (7) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 3.7%
Мені байдуже (7) - 2.9%