Архів. 17.03.2021 р.

Архів. 17.03.2021 р.


Про що повідомляли волинські медіа... Або були змушені замовчувати.


40 років тому

Зерно і полова

«Традиційними для жителів с. Навіз Рожищенського р-ну стали зустрічі з самодіяльним театральним мистецтвом. Переповнений глядачами був Будинок культури і того вечора, коли на сцені поставили виставу за мотивами Марка Кропивницького «Де зерно, там і полова». Щирі оплески заслужили артисти Володимир Бондарук, Надія Деркач, Ірина Матвійчук і Анатолій Михайловський».

(«Молодий ленінець», 1981 р.).


30 років тому

Ода начальству

Кость Волиняка в лютому 1991 р. написав:

«От придумали систему наші комуністи: працювать ніхто не хоче, а всі хочуть їсти!

А всі хочуть усе мати, й дуже добре жити: по начальству ми займаєм перше місце в світі!».

(«Нате», 1991 р.).


20 років тому

Офіцер став батюшкою

«Отець Василій, який уже 10 років служить настоятелем у православному храмі с. Скобелка на Горохівщині, людина незвичайної долі. Шлях до служіння Господу в нього розпочався… після війни в Афганістані, куди він потрапив молодим офіцером після Хмельницького вищого командного артилерійського училища. Поклявся: виживе – стане священиком! І слова бойовий офіцер (орден Червоної зірки і медаль «За відвагу»!) дотримав, бо після закінчення Київської духовної семінарії  прибув за розподілом у с. Скобелка. Храм тут 30 років не діяв, тому настоятелеві та парафіянам довелося чимало потрудитися, щоб він знову ожив. Мало того: торік біля церкви створили навіть пасіку».

(«Досвітня зоря», 2001 р.).


10 років тому

Спецпідготовка до Євро-2012

В ексклюзивному інтерв’ю начальник УСБУ у Волинській області, генерал-майор Володимир Мельникович розповів, як спецслужба готується забезпечити правопорядок під час підготовки до проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу в 2012 р. «Постановою Кабміну від 14 квітня 2020 р. 12 об’єктів інфраструктури на території Волині внесено до переліку Євро-2012. Із них переважна частина належить до категорії таких, де можливе вчинення терористичних посягань за категоріями вразливості. Але запевняю: співробітники УСБУ у цьому напрямку працюють бездоганно!», – сказав Володимир Мельникович.

(«Волинська газета», 2011 р.).

На фото з архіву: Володимир Мельникович.

Підготував

Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%