Потужний канал зворотнього зв’язку

Потужний канал зворотнього зв’язку

Голову Волинської обласної організації «Слуги Народу» Валерія Стернійчука обрали до вищого керівного органу партії – «Національної ради громад»!


Нещодавно відбувся позачерговий ХІ з’їзд партії «Слуга Народу». Делегати ухвалили новий статут, який принципово змінює організаційну структуру партії. Відтепер керівними органами політсили є Політична рада та Національна рада громад, які зосередять увагу на політичній децентралізації та необхідності повноцінного розвитку громад.

Нацрада громад стане головним майданчиком партії, де обговорюватимуть проєкти державних рішень щодо місцевого самоврядування, регіональної політики та її реалізацію.

Членами Національної ради громад автоматично стають голови обласних організацій, адже саме вони найкраще обізнані із проблемами своїх регіонів.  Новий орган ухвалюватиме стратегічні й тактичні рішення щодо регіональної політики партії. Волинь у новоствореному органі представлятиме голова Волинської обласної організації партії «Слуга Народу» – Валерій Стернійчук. Також НРГ матиме право скликати парламентську фракцію «Слуги Народу» та Політичну раду партії.


Крім того, Рада затверджуватиме фінансування місцевих організацій за погодженням із Головою партії. Загалом це третина усіх коштів, що надають партії з Держбюджету.

Нацрада попередньо розглядатиме та надаватиме рекомендації Політичній раді партії щодо відкликання депутатів місцевих рад за народною ініціативою.

Все це надає осередкам широкі повноваження та посилює зв’язок із регіонами. Таким чином саме нижній рівень стане ключовим у реалізації програми партії та Президента України.

Засідання Національної ради громад проводитимуться щонайменше раз на місяць. Термін повноважень Голови НРГ та його заступника – не більш двох років.

Нова структура керівних органів буде і на регіональному рівні: буде створено Політичну раду області та Раду громад області. До неї увійдуть керівники місцевих організацій «Слуги Народу».

«Така структура дозволить задіяти максимальну участь членів партії не лише в ухваленні, а й в розробці партійних рішень, формулювати проєкти політичних рішень і гнучко реагувати на зміни ситуації на місцях», – пояснив Олександр Корнієнко.

Таким чином новий статут запроваджує низку важливих новацій. Партія отримує потужний канал зворотного зв’язку із громадами через партійців на місцях. Вона контролюватиме діяльність депутатів і матиме можливість оперативно отримувати інформацію у разі втрати довіри виборців до депутата.

«Маю честь попрацювати у «Національній раді громад», цей новий, вищий керівний орган партії «Слуга Народу» буде напрацьовувати цікаві та корисні ініціативи у різних сферах, та втілювати їх на регіональному рівні. Разом з колегами будемо впроваджувати проєкти державних рішень у сфері місцевого самоврядування, в свою чергу  місцеві депутати та активісти зможуть долучатись до цього процесу та напряму брати участь в прийнятті важливих рішень для свого регіону», – розповів народний депутат України та голова Волинської обласної організації Валерій Стернійчук.


Вперше в історії української політики місцеві організації та первинні осередки отримують від політичної партії широкі можливості. Відтепер осередки можуть бути створені на рівні міст, що не є центрами територіальних громад, а також – на рівні сіл, селищ, вулиць, кварталів і навіть будинків. Регіональні організації можуть відкликати депутатів місцевих рад за народною ініціативою.

Наш кор.

На фото: з’їзд партії «Слуга Народу» у м. Києві; Валерій Стернійчук із керівником Херсонської облорганізації СН Юрієм Соболевським, Головою партії Олександром Корнієнком та Головою контрольно-ревізійної комісії Сергієм Кострійчуком (зліва направо); Qr-код, з допомогою якого можна побачити більше матеріалів по темі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (542) - 87.8%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%