На Волині вакцинують ветеранів АТО/ООС

На Волині вакцинують ветеранів АТО/ООС

16-17 березня 2021 року першу дозу вакцини Covishield/AstraZeneca отримали ветерани АТО/ООС, які власним прикладом хочуть показати, що вакцинація є безпечною та необхідною у боротьбі з таким небезпечним захворюванням, як COVID-19.

Про це повідомляють у Волинській ОДА.

Нагадаємо, що до Дорожньої карти з впровадження вакцинації проти COVID-19 внесено зміни наказом Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова від 11 березня 2021 року № 443.

Згідно з цими змінами, залишкові дози вакцини дозволяється використовувати для щеплення громадських діячів з метою популяризації імунізації проти коронавірусної хвороби.

Також для популяризації вакцинації рекомендується залучати публічних та громадських діячів. А саме, ветеранів АТО/ООС, народних депутатів України, керівників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідерів і представників релігійних організацій, видатних письменників, журналістів, спортсменів, музикантів, акторів, співаків, інших діячів сфери культури, які старші 60 років.

Відтак, 16 березня 2021 року до вакцинації долучилися волинські військовослужбовці ветерани АТО/ООС. Уже вакциновано понад 20 ветеранів-військовослужбовців війни на Сході України.

Під час проведення вакцинації обов’язковим є заповнення відповідних документів, у яких особа з персональними паспортними даними дає згоду на проведення щеплення.

За словами, ветерана АТО/ООС Андрія Омельчука, який сьогодні теж отримав першу дозу вакцини, щеплення є необхідним та важливим методом захисту від коронавірусної інфекції.

«Хто, як не ми ветерани війни на Сході України, маємо показати приклад волинянам, – зазначає Андрій Омельчук.

Анна АРТЮХ.
Фото із фейсбук-сторінки Волинської ОДА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (210) - 87.1%
Пізно (7) - 2.9%
Яка різниця? (7) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 3.7%
Мені байдуже (7) - 2.9%