У Ковелі відбудеться театральний фестиваль

У Ковелі відбудеться театральний фестиваль

Міська влада Ковеля має намір оживити культурне життя, й один з перших кроків у цьому напрямку – театральний фестиваль, який відбудеться вже у квітні.

Про це йшлося під час виїзного засідання колегії управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації, що відбулося 18 березня у Ковелі, пише ІА ВолиньPost.

До учасників колегії, серед яких і заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик, звернулася заступниця Ковельського міського голови Наталія Маленицька. Вона зауважила, що у Ковельській територіальній громаді – 73 тисячі мешканців й вони потребують не лише інфраструктурного розвитку громади, але й культурного.

«Чи знали ви про те, що в Ковелі є діючий оргАн? Чи знали ви про те, що стежки вояків УПА на Ковельщині можуть стати окремим туристичним маршрутом? Чи знали ви про те, що історична єврейська спадщина – це окрема сторінка іторії і культури Волині? Чи знали ви про те, що щороку у нас відбувається фестиваль «Танцююче місто», який об’єднує сотні учасників і більше тисячі глядачів? Чи знали ви, що в нас є свій аматорський театр? Це тільки штрихи до нашої культурного життя», - сказала посадовиця.

Вперше в історії Ковеля відбудеться театральний фестиваль 

Вона наголосила, що зараз місто намагається поступово відновлювати культурну сферу у тих умовах, які дозволяє карантин. Утім, влада Ковеля рішуче налаштована дати культурному життю міста нове дихання.

Тож, за словами Наталії Маленицької, вже у квітні в Ковелі протягом трьох днів відбуватиметься театральний фестиваль. Крім місцевих театралів, на нього запросять акторів з Луцька, Володимира-Волинського та інших локацій.

Режисер і художній керівник Ковельського аматорського експериментального театру-студії «10 ряд 10 місце» Альона Малюга-Мельникова розповіла, що попередня дата проведення фестивалю 16–18 квітня.

«Така ідея була давно – зробити у Ковелі театральний фестиваль. Нарешті вона почута і буде втілена», – каже керівниця ковельського театру.

Більше того, Наталія Маленицька зауважила, що попереду для ковельчан – не лише театральний фестиваль, але й нічні екскурсії містом до Дня музеїв, фестиваль ковалів та фестиваль вуличної їжі тощо.

Заступниця Ковельського міського голови додала, що наразі місто у співпраці з ВНУ імені Лесі Українки займається створенням концепції розвитку туристичного потенціалу Ковельської територіальної громади.

Анна АРТЮХ.
Фото із сайту ІА ВолиньPost.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%