Волинські спортсмени привезли медалі із Кропивницького

Волинські спортсмени привезли медалі із Кропивницького

13-14 березня у місті Кропивницький відбувався відкритий міжнародний чемпіонат із бразильського джиу-джитсу BJJ PRO UKRAINE SPRING CUP. Волинь представляли спортсмени клубу GARDA та Луцької спортивної школи № 2.

Про це інформує пресслужба спортклубу.

Захід організував СК «Борець». В змаганнях брали участь тільки діти і юніори. Загальна кількість учасників була більше 600 чоловік з України, Європи та країн СНД.

Клуб GARDA був представлений невеликим, але потужним складом дитячої збірної. Відтак, усі спортсмени клубу увійшли в призи чемпіонату.

Золото вибороли: Дмитро Петріщев, Максим Торчило, Станіслав Коротинський та Захар Гончарук. Срібло здобув Назар Копанчук. Бронзу –  Дмитро Борисков

 «Хотілося б відзначити те, що майже всі сутички наші борці завершували больовими та задушливи. Для нас це був результат злагодженої роботи і тренерського складу (Михайло Савчук, Іван Сильман та Дмитро Ковальчук) і всієї дитячої збірної з BJJ», – додав головний тренер клубу GARDA Михайло Савчук

Клуб GARDA висловлює велику подяку компанії WEST AUTO HUB за постійну підтримку і можливість нашим молодшим спортсменам брати участь у таких чемпіонатах.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото спортклубу.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%