Як не потоп, так посуха і вогонь...

Як не потоп, так посуха і вогонь...

У «коронавірусному році» після підтоплень будуть… пожежі та дефіцит питної води?!

Заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у цьому році на території кожної області затвердили на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у якій в режимі відеоселектора взяв участь голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.  
«Пріоритетним завданням є ефективна підготовка всіх регіонів до протидії надзвичайним ситуаціям весняно-літнього періоду. З цією метою будуть проведені перевірки щодо готовності сил і засобів до швидкого реагування. Також буде здійснено ряд організаційних та практичних заходів», – розповів міністр Олексій Чернишов.
Як зазначив перший заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів Богдан Боруховський, через зміну кліматичних умов в Україні почастішали випадки неконтрольованих пожеж в екосистемах. Відтак, органи державної влади та органи місцевого самоврядування повинні бути готові до можливих надзвичайних ситуацій, аби їх не допустити.
За інформацією Гідрометцентру, уже наприкінці березня розпочнеться період пожеж в Україні. Найвища ймовірність пожежної небезпеки прогнозують у квітні, травні та вересні у східних і південних областях, а влітку по всій території України.
Окрім затвердження заходів протидії надзвичайним ситуаціям весняно-літнього періоду, як зазначили в управлінні інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації, на засіданні розглядали також стан підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах України та обговорили питання забезпечення потреб населення та галузей економіки водними ресурсами у разі настання маловоддя.
Як повідомив Олексій Чернишов, у разі виникнення дефіциту води будуть вживатися усі заходи заради раціонального використання ресурсів. Найперше, що у пріоритеті – це забезпечення питною водою населення.
У нараді, крім голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, взяли участь його заступники, а також керівники профільних управлінь, дотичних до вирішення проблем.

Наш кор.

На фото Богдана ГОНЧАРУКА і газети «Слово і діло»: потоп у м. Луцьку; горять волинські ліси.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%