«Старий Луцьк-Університет» поступився «Житомиру»

«Старий Луцьк-Університет» поступився «Житомиру» Поєдинок краще розпочали житомиряни. Тютюнник та Коцько не дали гостям втекти у відрив. Згодом «трьохи» залетіли і від Федчука та Унгуряна. Перевага господарів зростала: при рахунку 17-9 Юрій Горєнков взяв тайм-аут. Зрештою, його підопічні скоротили відставання – 17:14. Про хід поєдинку розповіли в пресслужбі БК «Старий Луцьк-Університет».

В другій чверті розігралися Алєксєйчик, Нейжмак та Мещеряков. Гості лідирували в рахунку. До пошкоджень та травм «Старого Луцька» додалося ще й розсічення у Юрченка. Кінцівка чверті краще вдалася волинянам. Передусім, варто відзначити Коцька. Однак на велику перерву лідерами пішли гості 29:31.

Старт третьої чверті не вселяв оптимізму: підопічні Горєнкова зуміли втекти у відрив. В господарів відверто не клеїлася гра в атаці. Відставання «Старого Луцьк» досягнуло 14 очок. І тут дуже вчасно «полетіло» здалеку: тричі влучав Прозапас, не схибив і Федчук. Десятихвилинка закінчилася за рахунку 49:49.

В останній чверті волиняни не зуміли стримати атаки гостей. Відразу після перерви двічі здалеку влучав Мещеряков, не хибили Конєв та Нейжмак. Перевага Житомира збільшилася до 10 очок. Суттєво змінити хід гри лучанам так і не вдалося. Зрештою, 60:72 перемога команди Горєнкова. Сьогодні суперники проведуть ще одну гру.

Наш кор.

Фото пресслужби БК «Старий Луцьк-Університет».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (267) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%