Добиватися, а не громити!

Добиватися, а не громити!


14 народних депутатів із президентської фракції «Слуга Народу» виступили за реформу судової системи, справедливі вироки для Сергія Стерненка і Руслана Демчука, але засудили вандалізм.


Після безладів на вул. Банковій у м. Києві, коли ввечері 20 березня кілька сотень мітингарів за бездіяльності правоохоронців спочатку провели мирну акцію протесту через перебування за гратами активістів Майдану Сергія Стерненка та Руслана Демчука, а потім будівлю Офісу Президента було розмальовано і підпалено, все більше й більше політиків та громадських діячів дають оцінку тому, що сталося.

«Верховенства права та чесного і справедливого правосуддя в Україні слід добиватись вагомими та обґрунтованими вимогами, а не радикалістськими діями та популістськими лозунгами. Ми закликаємо наших колег у владі взяти до уваги необхідність прискорення роботи з очищення судової системи», – написано в спільному зверненні представників фракції «Слуга Народу» в Верховній Раді України, яке підписали Микита Потураєв, Тетяна Циба, Єгор Чернєв, Єлизавета Богуцька, Вікторія Подгорна, Євген Петруняк, Олексій Жмеренецький, Марина Бардіна, Ігор Василів, Мар'ян Заблоцький, Дмитро Гурін, Мар'яна Безугла, Олена Шуляк, Дмитро Костюк.

Всього у фракції «Слуги Народу» – 248 народних депутатів із 424 обраних.

Волиняни Андрій Герус, Федір Веніславський, Валерій Стернійчук і Вячеслав Рубльов його не підписали.

Наш кор.

На фото «Радіо Свобода»: одна з вимог учасників протесту на Банковій.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (267) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%