«Старий Луцьк» взяв реванш у «Житомира»

«Старий Луцьк» взяв реванш у «Житомира» Команда Володимира Журжія поквиталася за прикру поразку у першому матчі. Про перебіг гри розповіла пресслужба «Старого Луцька».

На старті поєдинку суперники обмінювалися результативними атаками Швагринського та Нейжмака. Відрив підопічним Володимира Журжія забезпечили влучні дальні спроби Юрченка та Федчука. Капітан господарів загалом провів дуже потужну десятихвилинку, а його команда лідирувала 26:14.

У другій чверті перевага волинян зростала. Увімкнувся Унгурян, який приніс своїй команді декілька важливих очок. Варто відзначити і Володимира Коцька: четвертий номер «Старого Луцька» влучав у фірмових проходах та агресивно захищався. Гостей за собою повів Конєв, однак перевага лучан зростала – 55:34.

В третій чверті свій баскетбольний «арсенал» продемонстрував Юрченко. Сергій влучав здалеку, бив «данки» та не хибив з лінії штрафних. Діставали суперники від бігмена лучан і блок-шоти. Перевага «Старого Луцька» трималася в межах показника 20+. Остаточний рахунок чверті встановив Конєв 77:57.

За три хвилини останньої чверті Швагринський записав до свого активу відразу 9 очок. Алєксєйчик, Нейжмак та Конєв намагалися повернути у гру свою команду, але «Старий Луцьк»  був сильнішим. В останні хвилини матчу шанс від Володимира Журжій отримали молоді Марків та Бортнік. Фінальна сирена зафіксувала перемогу БК «Старий Луцьк-Університет» з рахунком 95:82. У складі господарів відзначаємо Сергія Юрченка (21 очко та 6 підбирань) і Дмитра Швагринського (20 очок та 6 підбирань).

Наш кор.

Фото пресслужбаи«Старого Луцька».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%