1 кг сала – за 8 хвилин і 52 секунди

1 кг сала – за 8 хвилин і 52 секунди

50-річний холостяк з’їдає сало найшвидше в Україні! В чому секрет?


Михайло Киденько з с. Велицьк Ковельського р-ну у жовтні минулого року зізнався, що досі неперевершений рекорд зі швидкості поїдання сала встановив 10 років тому завдяки… тодішньому голові облдержадміністрації Борисові Клімчуку.

Як це сталося, довідалися колеги з газети «Вісник і К».. Отже, Михайло Киденько став відомим на всю Україну завдяки участі у конкурсі з поїдання сала. Він тричі встановлював національний рекорд.

«На перший конкурс поїдання сала у м. Луцьку Михайло Кмденько потрапив випадково: їхав з хмельницького базару і почув рекламу по радіо. Мама тільки руками сплеснула. Мовляв, чого тобі ще бракує у житті, сину, що ти ще на той конкурс їдеш? Для підстраховки відправила чоловіка: «Поїдь, простеж, щоб не вдавився», – торік у жовтні написала журналістка газети «Вісник і К» Наталка Слюсар.

«Сало на тому конкурсі було нарізане шматочками і не солене, а «живе».І такого треба було з’їсти цілий кілограм! Можна було закушувати хлібом, запивати водичкою. Я осилив його за 16 хвилин 42 секунди. Побив попередній рекорд у 22 хвилини і 10 секунд"» – згадує Михайло Киденько.

Наступного року на такому ж конкурсі чемпіон  з’їв кіло сала за 10 хв. 52 сек. А ще через рік встановив новий рекорд – 8 хв. 52 сек.

«На третій раз уже мав не брати участі у конкурсі, запросили у журі. Я й приїхав зі своїм салом. Прийшли луцькі друзі, ми наїлися, напилися. А тут покійний губернатор Волині Борис Петрович Клімчук каже: «Як без тебе?». «Ладно, – думаю, – поучаствую останній раз. Мені те сало на конкурсі, чесно, вже не лізло. Та я пхав його у себе, як шалений. Два шматочки впали, так підняв їх – і в рот!», – досі сміється при спогадах», – зазначається в статті «Волинянин тричі встановлював національний рекорд зі швидкості поїдання сала».

Всі три досягнення Михайла Киденька зафіксовані у Книзі рекордів України. Останній, встановлений у 2011 р., як зазначає авторка, досі ніхто не побив.

Щодо особистого життя, то чемпіон жодного разу не був одруженим. Господарюючи в рідному селі, втім, сподівається знайти суджену, котра б погодилася переїхати в с. Велицьк. А, може, вже знайшов?

Світлана КОМА.

На фото газети «Вісник і К»: Михайло Киденько.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (267) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%