«Больові і задушливі у деталях» від Романа Непоти

«Больові і задушливі у деталях» від Романа Непоти

До Луцька приїздив володар чорного поясу, віце-чемпіон світу із бразильського джиу-джитсу (БДД) Роман Непота із семінаром «Больові і задушливі у деталях».

Про це інформує пресслужба спортклубу GARDA.

Близько 80 дорослих і дітей відвідало його тренінг з Луцька та інших міст України.

Роман - спортсмен і тренер кропивницького спортивного клубу «Борець», віце-чемпіон світу із бразильського джиу-джитсу у лізі ACB, чемпіон Європи світової ліги бразильського джиу-джитсу IBJJF, багаторазовий переможець міжнародних турнірів IBJJF, чемпіон гран-прі ліги TMC. 

За два дні перебування на Волині він поділився тонкощами борцівських технік у розділі самбішен. Багато учасників семінару отримали дуже корисні знання щодо деталей виходу на больові і задушливі прийоми у боротьбі, як в кімоно, так і без.

Важливо, що спортсмен приділив багато часу й спортивній психології. Наприкінці кожного тренування йому задавали багато запитань про страх перед поєдинком, спортивне харчування, режим тренувального процесу тощо.

«Ми надзвичайно задоволені результатом семінару. Роман Непота показав вищий клас та вразив усіх своєю відкритістю ділитися досвідом і знаннями. Клуб GARDA планує регулярно запрошувати до Луцька топових борців країни, адже ми уже багато років розвиваємо бразильське джиу-джитсу на Волині і попереду в нас ще багато планів», – ділиться головний тренер клубу GARDA Михайло Савчук.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото спортклубу.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%