Знешкоджено шпигуна КГБ!

Знешкоджено шпигуна КГБ!


Контррозвідка Служби безпеки України викрила та припинила шпигунську діяльність агента білоруської спецслужби.


Контррозвідка Служби безпеки України на території Волинської обл. викрила та припинила розвідувальну діяльність на шкоду державній безпеці нашої країни громадянина Республіки Білорусь.

Встановлено, що він був завербований КГБ РБ та цілеспрямовано маршрутувався на територію нашої держави для виконання розвідувальних завдань та організації іншої протиправної діяльності.

Задокументовано, що співробітники іноземної спецслужби відпрацювали агенту завдання щодо збору актуальної інформації про ситуацію у прикордонні;стан захищеності державного кордону України;порядок його охорони;технічне оснащення, кількість задіяного особового складу Державної прикордонної служби України;характеризуючі та компрометуючі дані на прикордонників і митників тощо.

Як повідомилапресслуджба УСБУу Волинськійобласті, зцією метоюагент КГБРБ намагався залучити доконфіденційного співробітництва військовослужбовців ДПС Україниз числасекретносіїв.

Окрім отримання розвідувальної інформації, куратори вимагали від агента налагодити канали переправлення зброї та товарів подвійного призначення через державний кордон.

Отримані контррозвідкою СБУ дані свідчать про те, що ця діяльність серед іншого мала на меті організацію провокацій та створення інформаційних приводів для звинувачень України у нібито постачанні зброї для дестабілізації внутрішньополітичної ситуації в Республіці Білорусь.

Наразі громадянину Білорусі оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1. ст.114 (Шпигунство) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчо-оперативні дії.

Заходи з припинення протиправної діяльності іноземного громадянина проводились у взаємодії з Державною прикордонною службою України під процесуальним керівництвом Волинської обласної прокуратури, наголошує пресслужба УСБУ у Волинській області.

Відомо, що режим самопроголошеного правителя Білорусі Аляксандра Лукашенкі активно співпрацює з країною-агресоркою РФ та розгортає додаткову військову силу біля кордону з Україною на півночі Волині. Саме тому цими днями до бойового чергування з охорони повітряного простору заступили українські підрозділи ППО.

Наш кор.

На фото Богдана ГОНЧАРУКА: прикордонні стовпи Білорусі та України.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%