Ніхто не скаржиться

Ніхто не скаржиться

Як відомо, після заяви керівництва компанії «Мантімус Комершиал ЛТД» про конфлікт інтересів основного спонсора ФК «Волинь» із одного боку та офіційного президента футбольного клубу Василя Столяра про можливість призупинення фінансування команди та розбудови спортивної інфраструктури, чимало вболівальників та фахівців стривожилися щодо перспектив розвитку «гри мільйонів» у нашому краї. Тим паче, що наставник лучан Анатолій Дем’яненко під час прес-конференцій кілька разів натякав на далеко не безхмарні навколо футбольні клопоти, що стосуються клубного господарства. 

Про те, що керівництво ПФЛ спокійно поставилося до різноманітних припущень та інсинуацій, «Волинська газета» вже повідомляла. А нещодавно на адресу редакції надійшов лист і з Федерації футболу України.
Виконавчий директор ФФУ М. В. Бондарєв чітко змалював реальний стан справ: «Заява компанії  «Мантімус Комершиал ЛТД» про припинення фінансування клубу, в тому числі проектів, пов’язаних із реконструкцією стадіону, створенням нових спортивних баз у зв’язку з діями і позицією колишнього керівника та одного з учасників футбольного клубу «Волинь» (Луцьк) Василя Столяра офіційно до Федерації футболу України та її керівництва не надходила».
А якщо так, то й у ФФУ немає підстав для розгляду з одного боку заяв інвестора, а з іншого – мовчання Василя Столяра.
Отже, залишається сподіватися лише на порозуміння між обома сторонами, що повинне стимулювати футболістів та тренерів до здобуття нових перемог.
Роман УСТИМЧУК.
На фото: офіційний лист із ФФУ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (507) - 88.3%
Пізно (18) - 3.1%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (18) - 3.1%