Love of Lesbian і коронавірус

Love of Lesbian і коронавірус

У суботу, 27 березня, в Барселоні на коронавірус протестували п'ять тисяч осіб задля участі в масовому концерті рок-гурту Love of Lesbian. Це перший комерційний захід такого масштабу з початку пандемії.

Процеповідомляє The Associated Press. 

Вхідний квиток обійшовся шанувальникам гурту від 23 до 28 євро. У його вартість входили тест на коронавірус та високоякісна захисна маска. Потенційний відвідувач під час купівлі квитка мав  обрати місце для тестування у день концерту. Після отримання негативного результату на мобільний телефон покупця надсилали код-підтвердження участі в шоу.

Крім того, організатори попередили про небезпеку людей з серцевими захворюваннями, раком, а також тих, хто нещодавно контактував з інфікованими COVID-19. Їх просили не реєструватися.

Зазначається, що цей концерт стане експериментальним. Його організували за підтримки місцевої влади та експертів Барселонського фонду боротьби зі СНІДом та інфекційними захворюваннями.

«Це ще один маленький крок до того, щоб  мати змогу проводити концерти та культурні заходи під час пандемії», – сказав Борис Револло, вірусолог, який брав участь в організації заходу.

Впродовж кількох тижнів після концерту команда Револло стежитиме за станом здоров’я глядачів. Експерти хочуть перевірити, чи може масовий захід, учасники якого мають негативний результат тесту на коронавірус та перебувають в масках, призвести до спалаху захворюваності.

Раніше влада Тайваню оштрафувала чоловіка на 3500 доларів через те, що він на 8 секунд вийшов у коридор готелю, чим порушив карантин.

Наш кор.

Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%