«Черкаські Мавпи-2» не встояли

«Черкаські Мавпи-2» не встояли

Господарі зуміли двічі обіграти молоду команду гостей. Про поєдинок розповіл у пресслужби «Старого Луцька».

Старт поєдинку для луцької команди видався непростим: Токовенко, Холод та Мельник влучними кидками дозволили «мавпам» лідирувати в рахунку. У лучан 7 очок до свого активу заніс Юрченко. «Черкаські Мавпи-2» спробували втекти у відрив, але Коцько та Дейна відповідали влучними атаками. Десятихвилинка завершилася за рахунку 23:25.

Другу чверть волиняни розпочали дуже впевнено. Глушко та Коцько за півтори хвилини принесли своїй команді 12 очок. Як наслідок – тайм-аут гостей. Черкащани заграли дещо впевненіше, але суттєво змінити хід на майданчику не змогли. До того ж у «Старого Луцька» розігрався Швагринський, який влучив декілька раз з-під кільця. Перед великою перервою на табло «горів» рахунок 53:39.

Габаритні Токовенко та Семерич спробували допомогти своїй команді відіграти відставання, але ці потуги не увінчалися успіхом. Ситуативно гості наближалися у рахунку, але матч контролювали підопічні Володимира Журжія. Федчук та Глушко «закрили» чверть дальніми влучаннями – десятихвилинка завершилася за рахунку 69:50.

В останній чверті кардинально події на майданчику не змінилися. Господарів вдало завершували свої атаки. Після влучань Юрченка та Прозапаса перевага волинян перевалила за 20 очок. Глушко влучанням з-під кільця встановив остаточний рахунок матчу – 90-64 на користь «Старого Луцька». Найрезультативнішим гравцем лучан став Володимир Коцько (17 очок).

Наш кор.
Фото пресслужби «Старого Луцька».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%