На Волині проводитимуть екскурсії-казки

На Волині проводитимуть екскурсії-казки

Відділ природи Волинського краєзнавчого музею розпочав проведення екскурсій-казок ,,Ой, Весна-красна, що ти нам, Веснонько, принесла!” із циклу ,,Чарівні пори року”.

Про це повідомляє Волинський краєзнавчий музей.

Мета цих оригінальних екскурсій - ознайомлення наймолодших відвідувачів музею, вихованців дитячих садків та учнів молодших класів шкіл міста Луцька, з весняними явищами у природі Волині. 

У неповторний світ природи рідного краю юних екологів ведуть нетрадиційні екскурсоводи: Казкарка, Лісовик і Весна. Діти слухають розповіді про весняні первоцвіти, вчаться розрізняти спів різних птахів, слідкують за пробудженням дерев, слухають легенди, казки, вірші, що оспівують красу природи.

У доступній формі працівники музею знайомлять малят із екологічними операціями, які проводяться у Волинській області: ,,Птахи прилетіли”, ,,Зелена хвиля подвір’я”, ,,Первоцвіти” ,,Сезон тиші у лісах”. Діти у ході екскурсії взнають правила поведінки у природі у весняний період.

Найбільше подобаються юним відвідувачам музею традиційні українські народні весняні забави, яких їх навчають казкові герої. Весна водить хоровод ,,Подоляночку” з дівчатками, а Казкарка та Лісовик навчає хлопчиків гри ,,Ой, на горі сидить зайчик”.

Анна АРТЮХ.
Фото із фейсбук-сторінки Волинського краєзнавчого музею.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (477) - 88.5%
Пізно (16) - 3%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%