Представники "Волиньгазу" зустрілись із головами ОСББ Ковельської громади

Представники

У останній понеділок місяця голови ОСББ Ковельської громади традиційно зустрічаються із першим заступником міського голови Тарасом Яковлєвим, аби обговорити нагальні проблеми.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці АТ "Волиньгаз".

У черговій зустрічі ОСББ та міської влади також взяли участь газовики. Начальник Ковельського відділення АТ "Волиньгаз" Олег Гнатюк пояснив чому важливо проводити технічне обслуговування газопроводів, хто і для чого повинен підписувати акти розмежування балансоналежності сторін. Разом із головами ОСББ обговорили механізм підписання актів розмежування.

Також представник газорозподільної компанії проінформував, що незабаром фахівці "Волиньгазу" проводитимуть технічне обслуговування газопроводів у багатоквартирних будинках – перевірятимуть герметичність мереж та стан газопроводів-вводів і відключаючих пристороїв на них. Для безаварійного та безперебійного газопостачання, власникам помешкань потрібно подбати про акти перевірки димовентиляційних каналів та договори на технічне обслуговування мереж.

Додамо, що нині в Україні діють «Правила безпеки систем газопостачання», які передбачають, що відповідальність за технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами покладається на їх власників. Власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)) повинен забезпечити утримання систем газопостачання відповідно до вимог чинного законодавства України.

Згідно з положеннями Кодексу газорозподільних систем, власники (балансоутримувачі, управителі, інші особи), на балансі чи в управлінні яких знаходяться багатоквартирні будинки чи гуртожитки укладають з Оператором газорозподільних мереж розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін.  

З огляду на той факт, що система газопостачання – об'єкт підвищеної небезпеки,  балансоутримувач (власник) будинку самостійно не може здійснювати обслуговування такої системи. Тому він повинен укласти договір на технічне обслуговування із компанією, яка має ліцензію на проведення таких робіт.

Анна АРТЮХ.
Фото із фейсбук-сторінки АТ "Волиньгаз".

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%