У селі Піща триває будівництво школи

У селі Піща триває будівництво школи

За дорученням голови облдержадміністрації 30 березня 2021 року заступник голови ОДА Ігор Чуліпа проінспектував будівництво освітнього закладу в селі Піща, яке відбувається за державні кошти в рамках програми «Велике будівництво».

Про це інформує Волинська ОДА.

Просторі класи, якісне навчальне обладнання, велика спортивна зала для занять спортом та художньою гімнастикою, нова їдальня обладнана сучасною технікою – усе це невдовзі стане доступним для школярів та педагогів школи у селі Піща Ковельського району.

Кошторисна вартість об’єкту становить понад 55 мільйонів гривень. Площа новозбудованої школи 2235,9 м².

Оцінюючи будівельну готовність об’єкту, можна з впевненістю сказати, що активні роботи тривали й у період карантинних обмежень.

У навчальному закладі, згідно з вимогами Мінрегіону та Міносвіти, будуть дотримані усі умови інклюзії та створенні умови нового освітнього простору.

У 2019 та 2020 роках було збудовано двоповерхове приміщення та котельню. Наразі там тривають внутрішні роботи, встановленні вікна та двері, триває монтаж сучасної системи опалення. У котельні уже встановленні потужні опалювальні котли.

Окрім цього, з настанням відповідних погодних умов, будівельники планують приступити до зовнішніх робіт та розпочати облаштування території біля школи.

Анна АРТЮХ.
Фото із фейсбук-сторінки Волинської ОДА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.2%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%