Фатальна осічка з «корабелами». Що буде з «селом»?

Якщо в Першій лізі вдома не вигравати в МФК «Миколаєва», то як тоді у разі підвищення в класі на виїзді змагатися з київським «Динамо»?

31 березня в рамках 19 туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги «Волинь» зіграла внічию з миколаївськими «корабелами» та втратила 2 дорогоцінних очка. Таким чином паритет між командами по 9 перемог у кожної за час виступів в загальноукраїнських турнірах – зберігся.

В «основах» обох клубів вийшли такі гравці: «Волинь» – Леванідов, Сімінін, Цюпа, Прйимак, Мартинюк, Рябов, Войтіховський, Ляшенко, Протасов, Оринчак, Коломоєць, а МФК «Миколаїв» – Бубенцов, Ульянов, Порох, Парцванія, Кулинич, Нечипоренко, Кушніренко, Кравченко, Сула, Одарюк, Войцехоський.

Зі стартових хвилин лучани старалися (особливо капітан Сергіцй Сімінін!), переважали в активності, але до реальних загроз воротам суперника справа не доходила. Власне, МФК «Миколаїв» «огризався» чимось схожим на контратаки, проте й вони були нульовими. Хоча екслучани Дмитро Ульянов і Темур Парцванія буквально з бутсів вискакували, намагаючись якомога гостріше зіграти проти колись рідної команди… Що ж, це футбол, і поняття «колись» – другорядне.

Не змінилася картина і після перерви, хоча наставник гостей устиг зробити 2 заміни ще до другого тайму. На жаль, не зумів наш тренерський штаб на чолі з Василем Сачком знайти ключика до відкриття дверей глухої оборони суперника, а футболісти зіграли шаблонно та без «вогника». Незважаючи на несамовиту підтримку уболівальників. Відтак, нульова нічия.

В підсумку «хрестоносці» мають в активі 31 заліковий бал і міцне 5 місце. Але враховуючи переконливу перемогу рівненського «Вереса» над  одеським «Чорноморцем» (4:0), нічию 1:1 «Альянсу» та «Агробізнеса», а також звитягу «Металіста 1925», перспективи втрутитися в переділ 3 путівок в УПЛ наразі безпідставні.

Все стане ясно 5 квітня, коли в гостях «Волинь» у 20 турі зіграє з «Агробізнесом», якому також відступати нікуди.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото Романа УСТИМЧУКА: чергова атака «хрестоносців» на ворота «корабелів» завершилася нічим.