Робота в команді

Робота в команді


Олександр Бляшук – заступник Підгайцівського сільського голови з питань діяльності виконавчого органу, а також очолює одну з профільних депутатських комісій.


Навчався у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лище, котре входить до складу Підгайцівської громади, а потім закінчив ВДУ імені Лесі Українки та Академію рекреаційних технологій і права, у 2006- 2008 рр. працював учителем у рідній лищенській школі, а потім зайнявся приватним підприємництвом.

В Олександра Бляшука є досвід успішної громадської роботи, адже він очолює Асоціацію футболу Луцького р-ну, а також із 2010 р. неодноразово обирався депутатом Лищенської сільради, Луцької районної ради, Підгайцівської сільської ради, а 25 жовтня 2020 р. – Підгайцівської громади.

Крім роботи на посаді заступника Підгайцівського сільського голови, Олександр Володимирович, як депутат від партії «Слуга народу», очолює постійну комісію з питань економіки, земельної реформи і розвитку підприємництва.

Словом, молодий, енергійний та перспективний управлінець нової генерації, котрий на посаді заступника голови опікується, здебільшого, соціальною сферою та галуззю фізичної культури та спорту. Втім, для вирішення екстраординарних завдань у громаді Олександр Володимирович долучається й до інших напрямків роботи.

– Що головне у розвитку спортивно-оздоровчої інфраструктури на території Підгайцівської ТГ?

– Вже в цьому році вирішено збудувати два нових мультифункціональних спортмайданчики в с. Воротнів та Струмівка. А на п’ятирічну перспективу плануємо спорудити щонайменше 15 майданчиків, а також мінімум 3 спортивних комплекси, де можна проводити і футбольні матчі, і грати в баскетбол та волейбол, і з секторами для легкоатлетичних змагань. Йдеться, насамперед, про Підгайці, Лище, Липини, Піддубці. Там настав час розбудовувати сучасну спортивну інфраструктуру.

– Таким чином, увага зосереджується не лише на адмінцентр громади, але й на інші села?

– Звичайно! Бо жителі нашої громади повинні жити приблизно в однакових умовах, незалежно від того, в якому саме селі мешкають. І в першу чергу звертаємо увагу на населені пункти, де інфраструктура розвинута недостатньо.  Це особливо важливо, бо фактично всі села нашої громади активно розбудовуються, і людям, крім хороших доріг та вуличного освітлення, звичайно, потрібно мати можливість змістовно та з користю для власного здоров’я проводити дозвілля. Особливо – дітям та молоді.

– Соціальні проблеми…

– Це теж важлива ділянка роботи, адже маємо дбати не лише про громаду як цілісну адміністративно-територіальну одиницю, але й про населення, а в кожної людини доля складається по-різному, тому піклуватися про тих, хто потребує підтримки насамперед (бо не має на кого більше сподіватися), це також пріоритетна справа.

– Що скажете про роботу в складі команди на чолі з головою Юрієм Семенюком?
– Усе добре. Кожен із заступників має чітке коло повноважень та велику міру відповідальності. Юрій Михайлович, як умілий організатор, успішно координує роботу кожного, зокрема, та як командний організм загалом.

– Депутатський корпус уже освоївся для роботи в сучасних умовах?

– Загалом так. Щоправда, періодично виникають якісь політичні моменти, але я переконаний, що за певний період спільної роботи вони відійдуть на другий план. Бо жителі громади нас усіх вибирали не стільки за партійними ознаками, а сподіваючись, що кожен депутат дбатиме, насамперед, про людей.

Розмовляв

Роман УСТИМЧУК.

На фото з відкритих джерел: Олександр Бляшук.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (581) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%