Бомба для Обами, Меркель, Олланда та Сі Дзіньпіна

Бомба для Обами, Меркель, Олланда та Сі Дзіньпіна

Якщо режим Путіна продовжуватиме війну з Україною ще кілька місяців, ніхто не знає, що станеться зі Сходом нашої держави. Але можна не сумніватися: орда голодних, знахабнілих і неконтрольованих бандитів як сьомий вал океанського шторму поглине саму Російську Федерацією, де почнеться неконтрольований поділ територій на удільні князівства та квазімаріонеткові утворення… І тоді нашій планеті Земля може настати каюк раніше, ніж прогнозувала Ванга чи Глоба…

Майже ніхто не помітив короткого повідомлення московської газети «Известия» про те, що 11 липня ц. р. у Дагестані невідомий чоловік із даху мечеті відкрив вогонь із автоматичної зброї по групі російських окупантів. У результаті короткочасного бою пропутніське видання лише повідомило, що стрілець загинув, а згодом було вбито і його спільника, що перебував усередині мусульманської святині.

Про що свідчить цей красномовний факт? Поки бандити з оргзлочинного формування «Восток» із числа «лиц кавказской внешности» як кремлівські  найманці воюють на нашій території, на їхньому рідному Кавказі не припиняється національно-визвольна боротьба. Так, сили нерівні. Так, Росія, заручившись підтримкою США та Євросоюзу і в обмін на авіабази для постачання зброї та амуніції військам НАТО в Афганістані, отримала повну свободу дій не лише на своїй території та в країнах Середньої  Азії, але й у нашому Криму та на Донбасі. Так, ми не отримали від ЄС і НАТО жодного патрона, жодного автомата, жодного бронежилета, жодного танка чи літака. Ми фактично залишилися сам на сам із потужним, цинічним та безапеляційним агресором. Але не все так похмуро. Кожен день нашої боротьби – це черговий цвях у домовину тоталітарного режиму північного окупанта.

І скільки нам мучитися в нерівній боротьбі, коли в нас стріляють не тільки на фронті, але б’ють у спину навіть на рідній землі видимі та приховані пособники терористів і бандитів?

Випадок, який стався в Дагестані, показує напрямок вирішення проблеми. У минулому номері «Волинської газети» я вже припустив, що нас усіх чекає, коли з фронту повернуться наші солдати-переможці, які не щодня, а навіть хвилин не терпітимуть усіляку наволоч, яка намагалася нажитися на їхніх поті, крові та житті.

Ці нові українські герої і стануть новою вітчизняною елітою, а не купка політтехнологів та олігархів, котрі навіть у ці важкі часи намагаються набити свої кишені та шлунки всім, що попаде під руку, а до бійців приходять хіба що в госпіталь чи на похорон (і то не завжди!!!).

Але буде й зворотний рух. Наші переможці повернуться додому й наведуть тут лад. Путінські недобитки ж утечуть у Росію. І чим вони там будуть займатися? Будувати демократію? Захищати християнські цінності? Складати основу «Корпусу Миру»? Вирощуватимуть картоплю? Добуватимуть вугілля?

Як кажуть у сусідній державі, «свежо предание, да верится с трудом»! Ця орда повернеться, насамперед, у Ростовську область, яка давно відома своїми непохитними кримінальними традиціями. Там їм «безпрєдєльнічати» ніхто не дасть (їм двічі судимого Віктора Федоровича на прізвисько «Хам» вистачає!). І куди ці бандити, ґвалтівники та злодії побредуть  далі? Правильно: на Кавказ і в центральні регіони Росії. А потім – як карта ляже.

Проте у волелюбні  Ічкерію та Дагестан поїдуть лише камікадзе. Бо там за кожен злочин одна відповідь: куля в лоб. Колорадська пошесть розлізеться по всій Росії. Де їх назбирається більше, там і почнеться створення «Саратовської народної республіки» чи «Далекосхідної Федерації». Ці пасинки Усами бін Ладена (ЦРУ також його навчила воювати проти наших військ в Афганістані, а той потім створив антизахідну організацію «Аль Каїда» і розпочав «священну війну» проти колишніх хазяїв!) зброї не складуть. Мало того: доки не візьмуть під контроль або всю РФ, або значну її територію, не заспокояться.

І тут виникає одне-єдине запитання: що буде з ядерними ракетами, які дислоковані на суші Росії? Що командири автономних атомних кораблів у водах океанів і морів ще якийсь час матимуть можливість оцінити ситуацію та вирішать, як не підпасти під виконання злочинних наказів самопроголошених правителів із уламків РВЮ, це ясно. А от як діяти генералам та солдатам Ракетних військ стратегічного призначення, коли до їхній стаціонарних пускових установок прибуде батальйон «Восток» чи група бандитів ДНР-ЛНР? І що буде, коли ця наволоч візьме під контроль «ядерний чемоданчик»?

Фрау Меркель! Мсьє Олланд! Містер Обама! Товаріщ  Сі Дзіньпін! Ви про це подумали?  Бо ще з піонерських  часів у СССР, розвал якого так не подобається Путіну, співали красномовну пісеньку:

«Медленно ракета уплывает вдаль,

Встречи с нею ты уже не жди…

И хотя Америки немного жаль,

Но Китай, конечно, впереди!».

Володимир ДАНИЛЮК.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.4%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%