Архів. 21.04.2021 р.

Архів. 21.04.2021 р.


Про що повідомляли місцеві газети. Або були змушені замовчувати...


50 років тому

Герої і орденоносці

«У роботі XVобласної партійної конференції взяло участь 522 делегати, які представляли більш як 40-тисячний загін комуністів. Серед делегатів – 14 Героїв Радянського Союзу і Соціалістичної Праці, 470 – орденоносці Радянського Союзу».

(«Нариси історії Волинської обласної партійної організації», 1981 р.).


40 років тому

Почин комсомольців

«На Всеукраїнський комсомольських зборах «Рішення XXVIз’їзду КПРС – виконаємо!» вихованці Камінь-Каширського СМПТУ-4 з великою відповідальністю проаналізували свої здобутки та переглянули можливості. Учень групи столярів Віктор Данилюк виступив із ініціативою під час виробничої практики освоїти суміжні спеціальності. Ровесники дружно підтримали цей почин».

(«Молодий ленінець», 1981 р.).


30 років тому

Всі на Польщу!

Поет-сатирик Кость Волиняка (Феодосій Мандзюк) у 1991 р. відгукнувся на масові візити волинян у Польщу, де продавали електропобутову техніку та вироби з золота:

«Кажуть, що у місті Луцьку

Є одна персона,

Що з поїздок закордонних

Має півмільйона…

Дехто долари тримає

В трилітровій банці,
І рахує їх щоденно:

Ввечері та вранці…

(«Нате», 1994 р.).


20 років тому

Пальне під аеродромом

«Під час буріння свердловин у районі розташування військового летовища в м. луцьку виявлено… велику кількість авіаційного пального. Ще в радянські часи гас виливався просто на землю, а звідти потрапив у водоносні горизонти. Тому голова облдержадміністрації Борис Клімчук під час перебування в столиці порушив перед Кабміном проблему утилізації спадщини минулого.  У результаті затверджено план робіт і виділено з Держбюджету 720 тис. грн.  Роботи першого етапу розпочинаються вже в квітні ц. р. підприємством «Валдай».

(«Досвітня зоря», 2001 р.).

На фото Богдана ГОНЧАРУКА: на луцькому військовому летовищі.


10 років тому

У селі – жодної дівки…

«Сваловичі, що в Любешівському р-ні, розташувалися в мальовничій місцині: у низині річки Прип'ять, біля устя Стоходу. Але вважалися неперспективними, тому офіційно тут проживає 18 людей, фактично всі – пенсіонери. Як розповіла Ганна Бондар, є кілька молодших чоловіків, але – жодної незаміжньої молодої жінки… Щоправда, останнім часом хати тут масово купують приїжджі. Під дачі. Тому пусток у селі майже немає, і, можливо, скоро буде чути і дитячі голоси…».

(«Волинська газета», 2011 р.).

Підготував

Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%