Депутатська норма – 170 питань

Депутатська норма – 170 питань

Сьома сесія Горохівської міської ради восьмого скликання відбулася у першу п’ятницю квітня. Депутатам належало розглянути майже сто сімдесят питань порядку денного. Подаємо лише окремі з них.

1. Про внесення змін у рішення сесії Горохівської міської ради № 3-17/2020 від 29.12.2020року «Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей, які відвідують заклади дошкільної освіти».
2. Про внесення змін у рішення сесії Горохівської міської ради №3-22/2021 від 30.12.2020 року «Про Програму благоустрою і розвитку житлово-комунального господарства Горохівської міської ради на 2021 рік».
3. Про внесення змін до рішення міської ради від 30. 12. 2020 № 3-28/2020 «Про програму захисту населення і територій Горохівської міської територіальної громади від надзвичайних ситуцій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки».
4. Про внесення змін до Програми патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення прописки і призову юнаків на строкову військову службу в Збройні сили України в Горохівській міській територіальній громаді на 2021 рік.
 5. Про Програму Розвитку комунального некомерційного підприємства «Горохівський центр первинної медичної допомоги» Горохівської міської ради на 2021 рік.
6. Про Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради» на 2021 рік.
7.Про Програму фінансової підтримки КНП «Горохівська стоматологічна поліклініка» Горохівської міської ради на 2021 рік.
8. Про програму «Покращення функціонування Центру обслуговування платників Горохівської  державної податкової інспекції Головного  управління державної податкової служби у Волинській області на 2021 – 2022 роки.
9. Про затвердження цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту Горохівської міської ради на 2021–2024 роки.
10. Про затвердження цільової соціальної програми «Молодь Горохівської територіальної громади» на 2021–2025 роки.
11. Про цільову Програму соціального захисту  населення на 2021–2025 роки.
12. Про цільову Програму оздоровлення   та відпочинку дітей на 2021–2025 роки.
13. Про Програму висвітлення діяльності Горохівської міської ради в газеті «Горохівський вісник» на 2021 рік.
14. Про Програму соціального захисту дітей на 2021–2022 роки.
15. Про цільову Програму щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2021рік.
16. Про затвердження програми «Забезпечення  особистої безпеки  громадян, забезпечення безпеки дорожнього руху на території Горохівської міської ради та протидії злочинності 2021–2023 роки».
17. Про затвердження Стратегії розвитку Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Горохівської міської ради Луцького району Волинської області на 2021–2023 роки.
18. Про затвердження штатного розпису та режиму роботи комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Горохівської міської ради Луцького району Волинської області.
19. Про внесення змін до рішення міської ради від 30 грудня 2020 року №3- 32/2020 «Про бюджет міської територіальної громади на 2021 рік».
Депутати неабияку увагу приділили питанням медицини, цікавилися, зокрема, коронавірусною ситуацією та тими заходами, які вживаються для її швидшого подолання. Похвально, що громадські обранці не забувають своїх знаменитих земляків. Так, рік нинішній оголошено роком пошанування Степана Кривенького, автора багатьох музичних творів, у тому числі й відомої пісні про нашу синьоозерну Волинь.
За ходом розповіді зазначимо, що 6 квітня цього року волинському самодіяльному композитору Степанові Кривенькому виповнилося б 80 років. На жаль, на жаль, доля повернулася спиною до цього самородка. І все ж у цей день в Горохові організували культурно-мистецьке дійство «Доля Піснедара - яскрава зоря».
На початку заходу декан Горохівського деканату, настоятель Свято-Вознесенського храму міста Горохова о. Андрій Сидор відслужив панахиду. Голова місцевої об’єднаної територіальної громади Віктор Годик у своєму виступі повідомив, що нинішній рік оголошено роком Степана Кривенького на Горохівщині. 
У день пам’яті про талановитого митця у Горохові звучали його музичні твори. Пісню «Молюсь за тебе, Україно» виконав народний аматорський ансамбль «Горохівчанка» народного дому «Просвіта» (керівник Софія Заліпа, соліст Юрій Романюк). Пісня про Маестро «Посвята Степану Кривенькому» прозвучала у складі чоловічого народного аматорського хору «Освітянка». На культурно-мистецькому заході також виступив народний аматорський хор «Хлібодар» будинку культури с. Вільхівка (керівник - Володимир Онищук). Дочка Степана Кривенького Леся Влашинець присвятила батькові вірш «Посвята найдорожчому і незабутньому – Батькові». Дійство, яке проходило на центральній площі Горохова, завершилося спільним виконанням знаменитої пісні-гімну Степана Федоровича, присвяченому нашому краєві,  «Волинь моя».
Після урочистої частини заходу керівництво Горохівської міської ради та численні шанувальники творчості поклали квіти до могили Степана Кривенького у рідній йому Вільхівці, де він жив і творив протяго свого короткого життя. 
Сесія затвердила положення про  відділи мобілізаційної роботи, цивільного захисту та охорони праці; організаційної та кадрової роботи; розвитку та інвестицій; юридичний; відділ культури управління освіти, культури, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я Горохівської міської ради. Затверджено керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету ради. Віднині цю посаду обійматиме Наталія Ковальчук. На сесії утворено також Молодіжну раду при Горохівській міській раді.
Депутати дали добро на ліквідацію Мислинівської початкової школи та Ватинецької гімназії Луцького р-ну Волинської обл., котрі знаходяться в межах горохівської громади.
Гострі суперечки почали спалахувати у сесійній залі, коли депутати взялися розглядати питання земельного характеру. Далеко не всі заявники погоджувалися з прийнятими рішеннями. Але вони, ради об’єктивності варто сказати, приймалися виважено та обдумано. Депутати з почуттям відповідальності вболівали і за людей, і за інтереси громади. 

Олег ЛОКАЧУК.
Фото Віктора РАЙОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (476) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%