В області заплановано реалізувати 10 проєктів в рамках президентської програми «Велике будівництво»

В області заплановано реалізувати 10 проєктів в рамках президентської програми «Велике будівництво»

На Волині із 9-ти об’єктів президентської програми «Велике будівництво» на 4-х (школи в с. Піща, с. Башлики та с. Стобихівка, спорткомплекс в смт Торчин) визначені підрядники та вже ведуться будівельні роботи.

Про це повідомив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко під час селекторної наради під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова 28 квітня 2021 року.

Слід зауважити, що загалом в області у 2021 році в рамках програми «Велике будівництво» реалізовується 10 об’єктів, з них – 9 соціального спрямування (школи, садочки, стадіони) та 1 – інноваційної інфраструктури (створення креативного хабу «SMART Volyn Hub» в ЛНТУ).

Запланований обсяг фінансування у 2021 році – 217,4 млн грн.

Так, цьогоріч планують завершити реалізацію 7-ми об’єктів. Зокрема мова про школи у селах Піща і Вербка Ковельського та Башлики Луцького районів, капітальний ремонт басейну Луцького національного технічного університету, мультифункціональний спортивний комплекс на базі спортивно-оздоровчого табору «Гарт» на озері Світязь Шацького району, спортивний комплекс у смт Торчин Луцького району та Сірий і Білий будинок Косачів в с. Колодяжне.

Ще три об’єкта стануть перехідними на 2022 рік: будівництво школи в с.Стобихівка Камінь-Каширського району, дитячого садочку в с.Струмівка Луцького району та створення креативного хабу «SMART Volyn Hub» в ЛНТУ.

Як повідомив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, на сьогодні будівельні роботи тривають уже на чотирьох об’єктах. Це школи в с. Піща, с. Башлики та с. Стобихівка, спорткомплекс в смт Торчин, де визначені будівельна готовність складає від 22 до 66%.

Ще на 2-х об'єктах відбувається кваліфікація переможців (басейн в ЛНТУ, Сірий і Білий будинок Косачів в с. Колодяжне).

На 1 об’єкт (спорткомплекс на базі практики спортивно-оздоровчого табору «Гарт» на оз. Світязь) готуються документи для проведення тендерних процедур.

Та на 2-х об’єктах (дитячі садки у с. Струмівка та с. Вербка ) оголошення тендерних процедур планується після завершення (коригування) ПКД. До кінця травня планується визначення переможців.

«Будівництво усіх об’єктів триває згідно графіку. Тож цьогоріч у планах завершити усі заплановані будівельні роботи», - зазначив Юрій Погуляйко.

До слова, загалом загальна кошторисна вартість усіх 10-ти проєктів програми «Велике будівництво» складає 484 млн грн. Залишкова вартість станом на 1 січня 2021 року 372,9 млн грн.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото пресслужби ОДА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (475) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%